Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz

Jak kontrolować jakość organizmów pożytecznych?

Zarządzanie jakością naturalnych wrogów
Ostatnia aktualizacja: 20.08.2021

Organizmy pożyteczne stosowane do ochrony biologicznej upraw są materiałem żywym, więc trzeba zwrócić uwagę na kontrolę ich jakości w łańcuchu dostaw. Ich jakość ma znaczenie dla skutecznego zwalczania chorób i szkodników, a w przypadku trzmieli dla efektywnego zapylania. Jakość tę sprawdzają już przed wysyłką pracownicy zespołu kontroli jakości, lecz otrzymując tego rodzaju preparaty, możemy zdecydować się na samodzielnie skontrolowanie ich jeszcze raz. Pojawia się wówczas pytanie: W jaki sposób skontrolować jakość materiału?

Protokoły kontroli jakości organizmów pożytecznych

Aby sprawdzić jakość biologii, możesz skorzystać z protokołów kontroli jakości. Protokoły te określają punkty, które trzeba sprawdzić i zawierają instrukcje dotyczące prawidłowej procedury. Ponieważ jakość różnych typów naturalnych wrogów i trzmieli zależy od różnych aspektów, opracowano osobny protokół kontroli jakości dla każdego organizmu. Tutaj zapoznasz się z poszczególnymi protokołami.


Protokół - pożyteczne roztocza

Protokół - pożyteczne pluskwiaki

Protokół - pożyteczne błonkówki

     

Protokół - pożyteczne nicienie

Protokół - pryszczarek mszycojad

Protokół - trzmiele


   

Nieprawidłowości

W przypadku zauważenia nieprawidłowości w otrzymanym materiale, zgłoś je w ciągu 24 godzin od otrzymania przesyłki. Zgłoszenie możesz wysłać mailem: kontakt@royalbrinkman.pl lub telefonicznie: 61 872 61 51

Jak sprawdzamy jakość produktów w Royal Brinkman?

Na poniższym video możesz zobaczyć, jak wygląda kontrola jakości w naszej firmie.


Masz pytania na temat kontroli jakości biologii?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące ochrony biologicznej i kontroli jakości, napisz do nas. Odpowiemy tak szybko, jak to będzie możliwe.

Do not delete this link