Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz
Strona główna  HortiHygienz – odpowiedź na rosnącą presję chorób w uprawach ogrodniczych

HortiHygienz
odpowiedź na rosnącą presję chorób w uprawach ogrodniczychWierzymy, że hodowcy na całym świecie mogą osiągnąć najwyższy możliwy zwrot ze swoich upraw przy zachowaniu optymalnej higieny. Koncept HortiHygienz może być stosowany na całym świecie jako kompleksowe rozwiązanie dla higieny przemysłowej. HortiHygienz jest odpowiedzią na rosnącą presję chorób na firmy ogrodnicze i opiera się na pięciu filarach: czyste rozpoczęcie uprawy, ludzie i aktywności, czyste materiały, optymalnej jakości woda oraz zrównoważony rozwój.

  • Nasi specjaliści stale pracują nad ulepszeniem konceptu zapewniającego kompleksowe zachowanie higieny w ogrodnictwie. Obejmuje on rozwiązania dotyczące produktów, technik aplikacji, instalacji, serwisu i doradztwa. Dzięki stałej wymianie doświadczeń między klientami a naszym międzynarodowym zespołem, na bieżąco wprowadzamy do konceptu nowości pojawiające się na rynku, a także innowacyjne rozwiązania. Pozwala to na dostosowanie oferty do dynamicznie zmieniających się wymagań rynku.

     Kompleksowa dbałość o higienę
     Bezpieczeństwo sprzedaży
     Obszerna wiedza
     Wzrost wydajności plonu

Kompleksowa higiena dla Twojej uprawy

Jesteś producentem warzyw lub roślin ozdobnych? Wybierz odpowiedni banner i dowiedz się więcej na temat rozwiązań odpowiednich dla Twojej uprawy.Nad konceptem HortiHygienz pracuje międzynarodowy zespół specjalistów, którzy wymieniają się wiedzą z całego świata. Oferują połączenie wiedzy, produktów i zastosowań technicznych, aby rozwiązać problemy związane z higieną. Specjaliści pomagają w analizie zagrożeń higienicznych, abyś był w stanie odpowiednio spełnić oczekiwania klientów i wymagania certyfikacyjne.
Do not delete this link