Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz
Do not delete this link

Urządzenia do mycia szklarni

4 znalezionych produktów
Do not delete this link
Po likwidacji uprawy i usunięciu ze szklarni resztek roślin, bardzo ważne jest dokładne jej umycie. Można ułatwić ten zabieg, stosując sprawdzone rozwiązania opracowane specjalnie na potrzeby gospodarstw szklarniowych.

AquaJet

Urządzenie AquaJet jest przeznaczone do wysokociśnieniowego mycia i dezynfekcji wnętrza wszystkich szklarni posiadających dolne rury jezdne. AquaJet porusza się po istniejącym systemie rur, a dzięki regulacji podwozia (zakres rozstawu 425-600 mm), możliwe jest dopasowanie go do praktycznie każdej instalacji. Wyposażone jest w teleskopowy maszt umożliwiający dowolną regulację wysokości, co pozwala na dotarcie blisko czyszczonej lub dezynfekowanej powierzchni. Dzięki prostej obsłudze każdy pracownik może obsługiwać urządzenie. Opcjonalnie można wyposażyć myjkę w moduł pozwalający na szybkie i skuteczne czyszczenie rynien uprawowych – jest to ogromna oszczędność pracy.

Safety-Cart

Wielofunkcyjne urządzenie Safety-Cart do konserwacji i napraw dachów szklarni, które po doposażeniu w specjalne elementy może służyć również służyć do mycia dachu. Maszynę można rozbudować np. o zestaw szczotek, także rynnowych, lub belek do nanoszenia preparatów cieniujących. Istnieje też możliwość zamontowania szczotki do czyszczenia dachu po obu stronach urządzenia. Dodając lub zdejmując tarcze czyszczące można dostosować urządzenie do różnych wymiarów dachu szklarni typu Venlo od 3,20 m do 4,80 m.


Top Cleaner

Top Cleaner to myjka przeznaczona do mycia dachów wszystkich szklarni typu Venlo, spełniająca wszystkie możliwe wymogi bezpieczeństwa. Wydajność mycia dachu to od 1350 m2 do 2000 m2 na godzinę. Urządzenie jest przyjazne dla środowiska – do mycia za pomocą Top Cleaner wystarczy woda. Myjka może być sterowana ręcznie lub komputerowo. Doposażona w dodatkowe belki do rozpylania preparatów cieniujących może pokryć dach odpowiednią warstwą środka z wydajnością od 10 000 m2 do 14 000 m2 na godzinę!


Bezpieczeństwo przede wszystkim

  • Bezpieczne prace na dachu szklarni, jak rozpylanie cieniówki czy mycie dachu, są możliwe dzięki urządzeniom Safety-Cart i Top Cleaner. Maszyny te nie tylko spełniają wymogi prawne deklaracji i oznakowania CE, ale są również wyposażone w standardowe i dodatkowe urządzenia zabezpieczające do ochrony pracowników, takie jak:
  • duża platforma z bortnicą, która zapobiega poślizgnięciu się,
  • zamykana drabina blokująca dostęp dzieciom i osobom nieupoważnionym,
  • certyfikowane punkty podnoszenia, które w bezpieczny sposób podnoszą platformę,
  • certyfikowane punkty zabezpieczające,
  • środki ochrony indywidualnej, takie jak uprząż bezpieczeństwa, linka bezpieczeństwa i urządzenie do autoasekuracji,
  • naklejki ostrzegawcze.
Do not delete this link