Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz
Do not delete this link

Bramki do dezynfekcji

Bramki do dezynfekcji HDK to urządzenia do automatycznej dezynfekcji rąk, wyposażone w kołowrotek do kontroli wejść. Urządzenia uaktywnia się tylko wtedy, gdy obie ręce znajdują się w otworach dezynfekcyjnych. Po zdezynfekowaniu rąk kołowrotek zwalnia się umożliwiając przejście przez bramkę.
5 znalezionych produktów
Do not delete this link

Korzyści wynikające ze stosowania bramek do dezynfekcji HDK


✔ Komora dezynfekcyjna z gumowymi kołnierzami ochronnymi.
✔ Wewnątrz komory zapala się łagodne żółte światło.
✔ Czujniki uruchamiają dezynfekcję dopiero po umieszczeniu obu dłoni w otworach.
✔ Kołowrotek zezwala na przejście tylko po prawidłowo zakończonej dezynfekcji rąk - gwarancja higieny.
✔ Półka na środek dezynfekcyjny (o pojemności 10 litrów) z boku urządzenia.


Dane techniczne:

  • pobór mocy 0,8 kW
  • waga 70 kg » napięcie 3 x 230 V - 50 Hz
  • klasa ochrony IP 65
  • wymiary 835 x 890 x 1425 mm

Bramka do dezynfekcji rąk HDK/DF jest dostępna w wersji prawo- i lewostronnej, a także bez stojaka (do mocowania na ścianie).


Stacje higieniczne URK


Stacje higieniczne URK zapewniają higienę i dezynfekcję rąk oraz obuwia. W celu zapewnienia pełnej, optymalnej higieny, stację najlepiej umieścić w tzw. śluzach higienicznych, najlepiej w przejściu do obszarów produkcyjnych. Stacje są wykonane w całości ze stali nierdzewnej i są wyposażone w poziome szczotki, które czyszczą obie podeszwy butów jednocześnie w prosty i efektywny sposób. Szczotki są objęte 4-letnią gwarancją. Każda stacja zawiera również zintegrowaną jednostkę do dezynfekcji rąk. Po umieszczeniu obu rąk w specjalnych otworach, umieszczone w nich czujniki uruchamiają proces dezynfekcji. Po jego zakończeniu zostaje odblokowany kołowrotek bramki i pracownik może przejść dalej. Dostępne warianty W zależności od położenia maszyny dostępne są dwie opcje zarówno dla lewego, jak i prawego stanowiska pracy. Na lewej stacji roboczej, strefa dezynfekcji rąk znajduje się po lewej stronie. Należy o tym pamiętać przy składaniu zamówienia. Opcjonalnie można umieścić szczotki boczne do czyszczenia obuwia. Stacje są dostępne w wersji wolnostojącej (do stawiania na posadzce) oraz do zabudowy (można wbudowywać je w podłogę).
Do not delete this link