Strona główna  Dostawy i płatności

Dostawy i płatności

W naszych magazynach staramy się mieć stały zapas najczęściej kupowanych produktów. Klienci mogą składać zamówienia za pomocą sklepu internetowego, przez e-mail, telefonicznie lub podczas wizyty naszych przedstawicieli terenowych. Zamówiony towar wysyłamy do klienta, można też odebrać zamówienie osobiście w oddziale.

Rodzaje przesyłek krajowych i koszty dostawy

Przesyłki standardowe do 30 kg*:
  • zamówienie o wartości poniżej 1500 zł netto: 19,51 zł netto (24,00 zł brutto)
  • zamówienie internetowe o wartości powyżej 1500 zł netto: darmowa dostawa
  • wysyłka paczki ADR: 60 zł netto
UWAGA: W przypadku konieczności rozdzielenia przesyłki na kilka paczek, koszty są naliczane do każdej paczki osobno.

Przesyłki półpaletowe i paletowe (tylko przedpłata!):
  • półpaletowa: 100,00 zł netto (123,00 zł brutto)
  • paletowa: 150,00 zł netto (184,50 zł brutto)
  • paleta przemysłowa: 260,00 zł netto (319,80 zł brutto)
Przesyłki wielkogabarytowe oraz całosamochodowe – koszty dostawy ustalane indywidualnie

*Paczka standardowa jest to pojedynczy element o kształcie prostopadłościanu, którego najdłuższa krawędź nie jest dłuższa niż 150 cm, a żadna z pozostałych krawędzi nie jest dłuższa niż 70 cm, przy czym suma dwóch najdłuższych krawędzi jest mniejsza niż 180 cm. Podstawę paczki standardowej stanowi zawsze bok o największej powierzchni.
Żaden fragment paczki nie może wystawać poza przestrzeń ograniczoną krawędziami opisanymi powyżej. Paczkami standardowymi są również koperty tekturowe oraz tuby o przekroju trójkątnym, o wymiarach określonych powyżej. Maksymalna waga paczki standardowej wynosi 30 kg.
Opakowanie paczki nie może utrudniać lub uniemożliwiać przesuwania jej po gładkich, płaskich powierzchniach. Paczka powinna być przygotowana do przewozu zgodnie z zasadami określonymi w Regulaminie Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym.


Terminy dostawy
Zamówienia złożone do godziny 10:00 wysyłamy tego samego dnia roboczego. Dotyczy to przesyłek standardowych do 30 kg oraz przesyłek paletowych do 500 kg (długość x szerokość x wysokość: 120x80x180 cm) i półpaletowych do 120 kg (80x60 cm).

Palety przemysłowe o wadze powyżej 500 kg (długość x szerokość x wysokość: 120x80x180 cm) wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych od daty złożenia zamówienia.

Przesyłki wielkogabarytowe – termin dostawy ustalany indywidualnie.

Termin dostawy może ulec przesunięciu w przypadku produktów, które musimy sprowadzić z magazynu zewnętrznego. W takich przypadkach informujemy o terminie dostawy indywidualnie.


Płatności
W przypadku złożenia pierwszego zamówienia wymagamy od klienta przedpłaty w formie przelewu na podstawie faktury proforma. Po dokonaniu przedpłaty prosimy klienta o odesłanie potwierdzenia przelewu.

Istnieje również możliwość płatności gotówką (odbiór osobisty lub przesyłka za pobraniem).

W przypadku stałych klientów sposoby i terminy płatności są ustalane indywidualnie z opiekunem klienta.

Royal Brinkman Transport

W głównym centrum dystrybucji w 's-Gravenzande w Holandii, w innych oddziałach zagranicznych, a także w oddziałach w Polsce przechowujemy towary zachowując wszystkie wymogi bezpieczeństwa, zapewniając jednocześnie szybkie i sprawne przygotowanie zamówień.
Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników sprawia, że wysyłane przez nas przesyłki są fachowo i bezpiecznie zapakowane. Niezależnie od sposobu transportu (kurier, statek, samolot), nasz międzynarodowy zespół specjalistów dba o to, aby zamówiony towar dotarł bezpiecznie do adresata.

Zapoznaj się z Ogólnymi Warunkami Dostaw