Linie kroplujące

Linie kroplujące to jeden z kluczowych elementów systemu nawadniania kroplowego. Dobrze dobrane linie zapewniają optymalne nawodnienie i fertygację upraw, a także zmniejszają zużycie wody oraz koszty pracy.
Linie kroplujące znajdują zastosowanie w uprawach sadowniczych, szkółkarskich, jagodnikach i innych uprawach w terenie otwartym. Dostępne są w wersji cienkościennej i grubościennej, a także z kompensacją ciśnienia lub bez. W ofercie Royal Brinkman znajdziesz sprawdzone rozwiązania nawodnieniowe marki Netafim: linie kroplujące Aries, DripNet i Streamline. 

Linie kroplujące

Linie kroplujące to jeden z kluczowych elementów systemu nawadniania kroplowego. Dobrze dobrane linie zapewniają optymalne nawodnienie i fertygację upraw, a także zmniejszają zużycie wody oraz koszty pracy. Linie kroplujące znajdują zastosowanie w uprawach sadowniczych, szkółkarskich, jagodnikach i innych uprawach w terenie otwartym. Dostępne są w wersji cienkościennej i grubościennej, a także z kompensacją ciśnienia lub bez. W ofercie Royal Brinkman znajdziesz sprawdzone rozwiązania nawodnieniowe marki Netafim: linie kroplujące Aries, DripNet i Streamline.
19 znalezionych produktów