Indywidualne porady specjalistówPonad 10 000 produktówProgram lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa
Strona główna    Kontakt     Specjaliści

Specjaliści Royal BrinkmanRoyal Brinkman jest globalnym dostawcą rozwiązań dla profesjonalnego ogrodnictwa. W naszej ofercie znajdziesz ponad 10 000 najwyższej jakości produktów, dzięki którym rozwiniesz i unowocześnisz swoją uprawę. Każda grupa produktów objęta jest profesjonalnym doradztwem naszych specjalistów, którzy służą wiedzą i doświadczeniem w wybranych obszarach pielęgnacji upraw. Nasi doradcy pozostają w bliskim kontakcie z przedsiębiorcami ogrodniczymi po to, by zapewnić im najbardziej optymalne wykorzystanie naszych produków. Dzięki zespołowi polskich oraz międzynarodowych ekspertów zapewniamy kompleksowe doradztwo w prowadzeniu uprawy. 

»Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  • Wiedza

    Royal Brinkman rozwija swoją ofertę produktów oraz wprowadza innowacje dzięki stałemu kontaktowi z ogrodnikami, dostawcami oraz innym podmiotami w branży ogrodniczej. Dzięki połączeniu wiedzy z tych wszystkich obszarów, Royal Brinkman tworzy innowacyjne rozwiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju, higieny, integrowanej ochrony roślin oraz gospodarki wodnej w gospodarstwie. 

    Największa baza wiedzy dla ogrodnictwa

    Czy wiesz, że nasi specjaliści dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem w Banku Wiedzy? Bank wiedzy Royal Brinkman to największa baza fachowej wiedzy w branży ogrodniczej. Zawiera ponad 400 artykułów stworzonych przez polskich oraz międzynarodowych specjalistów. W Banku wiedzy znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań dotyczących Twojej uprawy. Jeśli potrzebujesz spersonalizowanej porady, dostosowanej do Twojej uprawy, skontaktuj się z naszymi specjalistami. 

    » Sprawdź Bank Wiedzy


Skontaktuj się z nami!

Masz pytania do naszych specjalistów lub potrzebujesz spersonalizowanej porady? Skontaktuj się z nami, korzystając z poniższego poniższego formularza. 

Do not delete this link