Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz

Doniczkarki i systemy Javo - automatyzacja produkcji roślin ozdobnych

Firma Javo jest jednym z największych światowych producentów maszyn szkółkarskich i ogrodniczych, takich jak doniczkarki, rozdrabniacze big-bali, mulczowarki, czy stoły buforowe. Skupienie na znajdowaniu najlepszych dla klientów rozwiązań pozwoliło firmie wypracować ofertę niezawodnych urządzeń, służących właścicielom całe lata. Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych produktów Javo.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach Javo, skontaktuj się z naszym specjalistą za pomocą formularza.
 • Javo Ecobasic

  Ta mała, mocna doniczkarka jest maszyną przystosowaną do pracy z doniczkami o średnicy od 8 do 21 cm. Łatwa, centralna regulacja pozwala na szybkie i precyzyjne dostosowanie maszyny do aktualnie stosowanej doniczki. Ecobasic jest zaawansowany technicznie i niezwykle mobilny, umożliwiając łatwe przemieszczanie.

  Sprawdź szczegóły
 • Javo Plus

  Doniczkarka z karuzelą, najbardziej kompaktowy model z serii Plus, przeznaczona do doniczek od 9 do 23 cm. Centralna regulacja umożliwia szybkie zmiany wielkości doniczek, oszczędzając cza i pieniądze. Napęd karuzeli i systemu wynoszenia podłoża serii Plus jest wyjątkowo cichy i niewymagający w utrzymaniu.

  Sprawdź szczegóły
 • Javo Plus M2.0

  Javo Plus M2.0 umożliwia pracę z doniczkami od 10 aż do 32 cm (12 litrów). Maszyna jest dostępna w różnych konfiguracjach karuzeli, w zależności od potrzeb. Oprócz standardowej konfiguracji z regulowanymi uchwytami doniczek, możliwe jest również zastosowanie karuzeli z systemem do sadzenia roślin z gołym korzeniem. W zależności od potrzeb, regulowane płyty zsypowe przenoszą podłoże do doniczek lub na karuzelowy magazyn podłoża. To naprawdę bardzo uniwersalna doniczkarka.

  Sprawdź szczegóły
 • Javo Plus X

  Największy model z serii Plus, do pracy z dużymi, ciężkimi doniczkami od 19 do 38 cm. Maszyna jest wyposażona w system elektronicznie kontrolowanego zasypu ziemi, co daje możliwość precyzyjnego zasypu doniczek oraz pozwala uniknąć uszkodzeń struktury podłoża.

  Sprawdź szczegóły
 • Javo Standard 2.0

  W pełni wyposażona doniczkarka odpowiednia do prawie każdej doniczki od 5,5 do 25 cm. Dzięki unikalnemu napędowi doniczki są przemieszczane w sposób ciągły i stabilny, a czas zatrzymania jest przedłużony, co nadaje pracy rytm.

  Sprawdź szczegóły
 • Javo Super

  Kolejny klasyczny model Javo, do sprawnej pracy z doniczkami od 5 cm do 24 cm, a dzięki dodatkowmu modułowi - nawet do doniczek 40 cm. Maszyna jest bardzo sprawna technicznie, niezawodna i przyjazna użytkownikowi.

  Sprawdź szczegóły
 • Javo Easytopper

  Easytopper zasypuje mulczem wierzchnią warstwę doniczki, aby zapobiec rozwojowi chwastów i zatrzymać w niej wilgoć. Maszyna nadaje się do pracy z okrągłymi lub kwadratowymi doniczkami, a jej dostosowanie do rozmiarów doniczek można szybko i łatwo zmienić za pomocą jednej regulacji.

  Sprawdź szczegóły
 • Javo Unimax

  Zasypywarka Javo Unimax może pracować z doniczkami o pojemności nawet do 100 litrów, a także z workami i tacami. Dzięki nieograniczonemu przepływowi podłoża zasypuje doniczki niezależnie od wielkości korzeni rośliny.

  Sprawdź szczegóły
 • Automatyzacja pracy z tacami

  Javo oferuje kompletny program do każdego rozmiaru tac. Urządzenia można łączyć ze sobą, tworząc w pełni zintegrowaną linię.

  Poproś o ofertę
 • Javo Rotofill

  Javo Rotofill to idealna maszyna do napełniania wielodoniczek, tacek i doniczek na paletach transportowych. Posiada regulowany system wibracyjny (regulacja amplitudy drgań) stołu zasypowego umożliwiający dotarcie substratu do najniższych części komór wielodoniczki powodując równocześnie odpowiednie jego zagęszczenie. Substrat w napełnianych wielodoniczkach jest równomiernie rozciągnięty na całej ich powierzchni za pomocą specjalnych łopat śrubowych. Po zagęszczeniu substratu w komorach, wielodoniczki opuszczają stół zasypowy i po oczyszczeniu przez szczotki obrotowe przechodzą na stół odbiorczy ze stali nierdzewnej. Wszystkie regulacje są bardzo proste i szybkie w użyciu. Zmiana szerokości wielodoniczki nie wymaga dodatkowej regulacji (max szerokość wielodoniczki – 40 cm).

  Poproś o ofertę
 • Systemy Javo do obróbki substratów

  Javo dostarcza wiele rozwiązań do obróbki substratów, zapewniających ochronę struktury podłoża, jego objętości i wilgotności. Rozwiązania te można stosować do różnych rodzajów podłoży i substratów, można też łączyć je z innymi urządzeniami - nawet od innych dostawców.

  Poproś o ofertę
 • Javo Big Bale

  Maszyna Javo Big Bale może rozdrabniać wszystkie dostępne na rynku substraty w formie Big-Bali. Dodatkowo wyposażona została w czujnik poziomu substratu zapewniający płynność w pracy. Po rozdrobnieniu, substrat uzyskuje swoją pierwotną strukturę i „puszystość".

  Poproś o ofertę
 • Przenośniki taśmowe Javo

  Przenośniki taśmowe Javo są bardzo lekkie, ale przy tym wytrzymałe, wyposażone w specjalne ramy, zaprojektowane do szklarni i gospodarstw szkółkarskich. Dostępne są różne modele i rozmiary. Przenośniki zapewniają ciągły i gładki transport nawet cięższych doniczek.

  Poproś o ofertę
 • Systemy sortujące Javo

  W połączeniu z odpowiednim oprogramowaniem, przenośniki taśmowe są wykorzystywane jako systemy buforowe. Sortowanie według wysokości i/lub koloru zapewnia szybki i wydajny proces transportu roślin. Istnieje możliwość dopasowania systemu do indywidualnych potrzeb klienta.

  Poproś o ofertę
 • Stoły buforowe Javo

  Dzięki temu systemowi buforowanie i sortowanie doniczek i tac staje się łatwe i bezbłędne. Zmienne długości i szerokości przenośników oferują rozwiązanie dopasowane do każdego gospodarstwa.

  Poproś o ofertęMasz pytanie dotyczące maszyn szkółkarskich?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub wiadomości e-mail. Nasz specjalista udzieli odpowiedzi na Twoje pytania i pomoże wybrać odpowiednie produkty do Twojej uprawy.Przemysław Wrześniewski
Wyślij e-mail

Do not delete this link