Twoje osobiste ceny - wszędzie

Dokonujemy indywidualnych uzgodnień z naszymi klientami. Pozwala to zobaczyć Twoje osobiste ceny w sklepie internetowym! Rabaty przypisywane są przez opiekunów klienta. Kiedy zwracasz się z prośbą o przesłanie dostępu do sklepu internetowego, Twój opiekun przypisuje odpowiadający Twoim potrzebom rabat na produkty, które kupujesz najczęściej.
Po otrzymaniu dostępu do sklepu internetowego możesz składać zamówienia samodzielnie. Nieważne, czy złożysz je w sklepie internetowym, czy telefonicznie - Twoje ceny zawsze będą uwzględniały przypisany Ci rabat.

Co mówią o nas klienci?

Współpracujemy z naszymi klientami nad optymalizacją i ułatwieniem procesu produkcji w ich gospodarstwach, tak żeby mogli skupić się na swoich priorytetach. Poniżej przedstawiamy kilka wypowiedzi klientów Royal Brinkman.


Anthura Windset Farms Szkółka Meeslouwer "Sklep internetowy jest przydatnym narzędziem, pozwalającym na lepszy pogląd na zużycie produktów w poszczególnych lokalizacjach, oraz dający możliwość porównania ich między sobą.""Nie zauważyliśmy żadnych uszkodzeń roślin dzięki stosowaniu łuków Flextruss. Łuki są bardzo bezpiecznym i efektywnym rozwiązaniem.""Wprowadziliśmy w życie nasze własne pomysły. Propozycje projektantów z biura Royal Brinkman były świetne"