Strona główna  Praca w Royal Brinkman

Praca w Royal Brinkman

Firma Royal Brinkman powstała w 1885 roku w Holandii, a obecnie, dzięki ponad 130-letniemu doświadczeniu, stała się jednym z największych i najbardziej renomowanych dostawców w branży ogrodniczej na świecie. Royal Brinkman jest światowym liderem w branży, obecnym we wszystkich krajach, w których rynek ogrodniczy ma znaczenie. Poza specjalizacją w poszczególnych dziedzinach produkcji ogrodniczej: warzywnictwie, szkółkarstwie, produkcji roślin ozdobnych staramy się nadążyć za najnowocześniejszymi technologiami dzisiejszego świata. Nasze podstawowe wartości to zorientowanie na klienta, praca zespołowa i entuzjazm!

Zostań członkiem zespołu Royal Brinkman

Chcesz zostać członkiem zespołu Royal Brinkman? Sprawdź nasze aktualne oferty pracy, klikając poniższy guzik, i wyślij nam list motywacyjny i CV.Zespół Royal Brinkman

Zastanawiasz się, co mówią nasi koledzy o pracy w Royal Brinkman? Przeczytaj wywiady z pracownikami naszej firmy. Kliknij na wybrane nazwisko i dowiedz się więcej o różnych funkcjach i działach, otwartej kulturze i przyjemnej atmosferze pracy w Royal Brinkman.

Tadeusz StrzempaDominika Strzempa
Katarzyna WrzodakMichał Kumor

Dominika Strzempa   
    

   

   
    
    
Maartje JungRichard HagedoornLuc KurrisBen Peters
Maartje Jung


Ben Peters