Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz

Zamgławiacz na komary - jak wybrać?

Zamgławianie na komary

Zamgławianie na pluskwy i komary ma opinię jednego z najlepszych sposobów na profesjonalne zwalczanie uciążliwych owadów. Dzięki zamgławianiu pozbędziesz się komarów lub pluskiew na dużych obszarach, stosując przy tym minimalną ilość cieczy. Ograniczysz również nakład pracy, potrzebny do odkomarzania dużych powierzchni oraz negatywny wpływ na środowisko. Preparaty wykorzystywane do odkomarzania przez zamgławianie nie wnikają do gruntu i pozostawiają niewiele pozostałości.

Zamgławianie za pomocą urządzeń pulsFOG to najskuteczniejsza i najszybsza metoda na pozbycie się całej gamy popularnych szkodników, takich jak:

  • komary
  • pluskwy
  • kleszcze
  • meszki
  • muchy

Zamgławiacze PulsFog są więc niezbędnym urządzeniem w każdej firmie, która zajmuje się profesjonalnym zwalczaniem szkodników. Zabieg ma dużą wydajność, a jego wykonanie jest możliwe na małej lub dużej powierzchni, bez konieczności dostępu do źródła wody czy zasilania. Koszt zamgławiania jest bez porównania niższy niż oprysk czy zabieg agrolotniczy - do jego wykonania wymagana jest minimalna ilość cieczy. Zamgławiacze pulsFOG są rozwiązaniem stosowanym i sprawdzonym na całym świecie.


Zamgławiacze na komary i pluskwy

Zamgławiacze na komary i pluskwy pulsFOG są dostępne w wersji przenośnej i stacjonarnej oraz w wersji Standard i BIO (obie mogą być używane do odkomarzania). W naszej ofercie dostępne są zamgławiacze elektryczne i spalinowe, różniące się od sobą paramterami. Zamgławiacze BIO wyposażone są w dwie pary dysz, dzięki czemu umożliwiają stosowanie preparatów biologicznych wrażliwych na wysokie temperatury (Pythium oligandrum, Bacillus thuringiensis, Beauveria bassiana) i innych preparatów chemicznych, również łatwopalnych.


Masz pytanie dotyczące zamgławiania?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub wiadomości e-mail. Nasz specjalista udzieli odpowiedzi na Twoje pytania i pomoże wybrać odpowiednie rozwiązania do Twojej uprawy.Dawid Cyran
Wyślij e-mail

Do not delete this link