Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz

Maszyny szkółkarskie

Maszyny szkółkarskie to urządzenia usprawniające procesy produkcyjne w szkółkach i gospodarstwach produkujących rośliny ozdobne. Wśród nich znajdziesz urządzenia takie jak doniczkarki, transplantery, przenośniki taśmowe, stoły buforowe czy rozdrabniacze do big bali. W ofercie Royal Brinkman dostępne są maszyny szkółkarskie wiodących holenderskich marek: Javo, Visser oraz Logitec.Wybierz grupę produktów:


Specjalistyczne maszyny szkółkarskie

Nowoczesne rozwiązania techniczne, wykorzystywane w produkcji maszyn szkółkarskich pozwalają na usprawnienie procesów istotnych przy produkcji roślin ozdobnych takich jak:
  • przygotowywanie podłoża
  • doniczkowanie
  • przesadzanie młodych roślin 
  • transportowanie sadzonek
  • sortowanie roślin
Wykorzystanie urządzeń technicznych pozwala na zwiększenie wydajności pracy, zmniejszenie ilości pracowników zaangażowanych w wykonywanie określonych prac oraz ich standaryzację. Powierzając mechaniczną pracę (taką jak np. transport czy doniczkowanie) maszynom, zmniejszasz koszty zatrudnienia pracowników i zyskujesz pewność, że praca zostanie wykonana w sposób powtarzalny i standaryzowany.

Najczęściej wybierane maszyny szkółkarskie:


Masz pytanie dotyczące maszyn szkółkarskich?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub wiadomości e-mail. Nasz specjalista udzieli odpowiedzi na Twoje pytania i pomoże wybrać odpowiednie produkty do Twojej uprawy.Przemysław Wrześniewski
Wyślij e-mail

Do not delete this link