Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz

Stoły buforowe Javo

Stoły buforowe Javo
Autor: Przemysław Wrześniewski | Data ostatniej aktualizacji: 2-10-2020

System stołów (taśm) buforowych Javo wraz z wózkiem widelcowym może stanowić alternatywę dla tradycyjnego systemu transportowego roślin doniczkowych.

Posadzone rośliny po opuszczeniu doniczkarki trafiają na „stół buforowy” stanowiący swego rodzaju ich magazyn. Wózek widelcowy może z takiego stołu odebrać i przetransportować na zagony nawet do 400 posadzonych roślin jednocześnie. W ten sposób jedna osoba (operator wózka widelcowego) może zabezpieczyć transport i rozstaw roślin na zagonach.Przy większych odległościach (powyżej 500 m) transportu, należałoby się zastanowić nad sensownością pracy w systemie: jeden lub dwa stoły buforowe – dwa wózki widelcowe.

Konstrukcja wózka widelcowego umożliwia jego poruszanie się nawet po niezbyt utwardzonych zagonach. Szacuje się, że punktowy nacisk na podłoże jednego koła takiego wózka stanowi odpowiednik nacisku, jaki wywołuje stopa dorosłego mężczyzny. Stąd obawy niektórych ogrodników, że zastosowanie takiego wózka w ich gospodarstwie spowoduje powstawanie „kolein” na zagonach jawią się jako bezpodstawne.


Stoły buforowe Javo są budowane na zamówienie, aby jak najlepiej dopasować ich wymiary do miejsca, w którym będą użytkowane. Zapewnia to wysoką wydajność pracy. Klienci wybierają stoły buforowe Javo ze względu na ich niezawodność i trwałość, a taśmy nadają się do wielu zastosowań.

Dostępne są stoły w szerokościach standardowych od 2 do 3,5 metra i długości 12 m. Wokół krawędzi stołu zamontowana jest ocynkowana, metalowa taśma, która zabezpiecza przed uszkodzeniami przez wózek widłowy.
Rama stołu ma zmienną wysokość roboczą (700 - 900 mm) i może być łatwo łączona z innymi urządzeniami.
Taśma przenośnika wyposażona jest w dwie boczne prowadnice, które zapewniają precyzyjne zagospodarowanie powierzchni. Stalowa rama i specjalnie zaprojektowana płyta ślizgowa gwarantują płynną pracę bez zakłóceń.


Masz pytanie dotyczące maszyn szkółkarskich?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub wiadomości e-mail. Nasz specjalista udzieli odpowiedzi na Twoje pytania i pomoże wybrać odpowiednie produkty do Twojej uprawy.Przemysław Wrześniewski
Wyślij e-mail

Do not delete this link