Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz
Logo image

Atraktant Sugarbait 10l

Do not delete this link

Atraktant Sugarbait 10l

Kod towaru: 180310267

Cena produktu dostępna po zalogowaniu.

Nie masz jeszcze konta? Poproś o dane logowania.

pojemnik
pojemnik = 10 litr
paleta = 40 pojemnik
paleta = 400 litr
pojemnik
Royal Brinkman nie obsługuje klientów indywidualnych (osób prywatnych).

Informacje o produkcie

Atraktant Sugarbait

Sugarbait to skuteczny atraktant, czyli substancja wabiąca, która wywabia owady z kryjówek. Skuteczny w wywabianiu szkodników ssących, np. wciornastków. Po wykonaniu oprysku wciornastki są wywabiane ze swoich kryjówek, dzięki czemu są bardziej dostępne dla naturalnych wrogów oraz podatne na działanie środków ochrony roślin. Dzięki temu zastosowanie Sugarbait poprawia skuteczność oprysku na szkodniki.

Sugarbait to płynna substancja, zwana również przynętą cukrową, która wspomaga chemiczną lub biologiczną ochronę roślin. Dodanie Sugarbait do roztworu natryskowego przyciąga szkodniki (zwłaszcza wciornastki). Przynęta cukrowa składa się z wodnego roztworu cukru inwertowanego pochodzącego z procesu produkcji buraków cukrowych. Produkt zawiera specjalną mieszankę 3 cukrów prostych, w formie najbardziej przyswajalnej dla owadów. Można go stosować również jako atrakant dla owadów zapylających rośliny uprawne.

Zalety produktu:
» Biodegradowalny
» Łatwy w użyciu
» Nieszkodliwy dla naturalnych wrogów
» Nie powoduje szkód w uprawach
» Nie ma negatywnego wpływ na funkcjonowanie innych środków

Zastosowanie
Dla uzyskania najlepszego efektu preparatu, polecane jest dozowanie 100-400 ml Sugarbait na 100 litrów wody. Na ogół wystarczająca jest dawka 200 ml. Czasami na liściach roślin (np. goździków) znajduje się wrażliwa warstwa wosku. Przy większej dawce Sugarbait może to powodować małe plamki na liściach. Jeśli nie masz żadnego doświadczenia z użyciem Sugarbait w uprawie, zaleca się wykonanie próbnego oprysku różnymi dawkami.

Dawkowanie
W uprawach pod osłonami 150-200 ml/100 l wody
Uprawy na otwartym powietrzu 400 ml/100 l wody

Środki ostrożności
Przed wykonaniem oprysku zaleca się wykonanie testu na niewielkiej powierzchni.

Nasze zalecenia ustne i pisemne są rezultatem badań i doświadczenia. Doradzamy zgodnie z naszą wiedzą i wiarą, jednakże zarówno ustne, jak i pisemne informacje przekazywane przez naszą firmę, nie są gwarancją działania preparatu, ponieważ transport, przechowywanie i aplikacja przez użytkownika pozostają poza naszą kontrolą. Przed użyciem proszę zapoznać się z etykietą.

Środki ochrony roślin, zarówno chemiczne jak i biologiczne, powinny być stosowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Używaj ich w sposób bezpieczny. Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety i karty charakterystyki danego preparatu.
Do not delete this link