Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz

Czym jest karta charakterystyki?

Karty bezpieczeństwa
Ostatnia aktualizacja: 16.08.2021

Karta charakterystyki (właściwie: karta charakterystyki substancji niebezpiecznej) to dokument, w którym zawarte są informacje na temat zagrożeń związanych z danym środkiem ochrony roślin. Przedstawiony jest w niej także bezpieczny sposób obchodzenia się z produktem, by w jak największym stopniu ograniczać zagrożenia dla zdrowia i środowiska. Oprócz tego pracodawcy mogą używać kart charakterystyki do przygotowywania instrukcji roboczych dla pracowników.

Moje karty charakterystyki

Istnieje możliwość znalezienia karty charakterystyki danego produktu za pośrednictwem sklepu internetowego. Karta charakterystyki jest umieszczona w postaci pliku PDF u dołu strony z danym artykułem. W ten sposób zawsze dysponujesz najbardziej aktualną kartą.

karta charakterystyki


Bezpieczna praca ze środkami ochrony roślin i produktami biobójczymi

Stosuj środki ochrony roślin i produkty biobójcze w sposób bezpieczny. Przed ich użyciem zawsze zapoznawaj się najpierw z etykietą i kartą charakterystyki. Środki ochrony roślin i produkty biobójcze podlegają krajowym dopuszczeniom do użytku. Sprawdzaj w odpowiednich organach dopuszczenie do użytku danego środka w danym kraju.


Masz pytanie?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do nas. Doświadczony zespół naszych specjalistów udzieli odpowiedzi na Twoje pytania i pomoże optymalnie zaplanować działania.
Do not delete this link