Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz
Strona główna    Hortispares - części zamienne dla ogrodnictwa

Hortispares | Baza części zamiennych dla ogrodnictwa

Szukasz części zamiennych do maszyny ogrodniczej? Odkryj Hortispares: sklep internetowy z częściami do maszyn stosowanych w ogrodnictwie szklarniowym, uruchomionym przez Royal Brinkman. Na Hortispares.com znajdziesz ponad 10 000 części zamiennych do urządzeń znanych w ogrodnictwie marek, jak: Berg Hortimotive, Birchmeier, Dosatron, Empas, Enbar, Weterings, a także części do siatek podtrzymujących czy mierników pH. Wszystkie części znajdziesz w tym jednym miejscu, łatwo odszukasz odpowiednią i od razu ją zamówisz.


Ponad 10 000 części zamiennych dla ogrodnictwa

Na Hortispares znajdziesz przejrzyste schematy urządzeń z opisami poszczególnych części. Klikając na wybraną część, trafiasz na stronę z jej zdjęciem i opisem. Możliwość filtrowania wyników wyszukiwania dodatkowo ułatwia odnalezienie potrzebnej części.

 • Łatwe wyszukiwanie i zamawianie
  Schematy i rysunki urządzeń, w połączeniu z licznymi możliwościami filtrowania, zapewniają łatwe wyszukiwanie i zamawianie potrzebnych części, bez ryzyka pomyłek. Krótko mówiąc, korzystając z Hortispares masz pewność, że zamówisz właściwą część - a więc nie spotkają Cię nieprzyjemne niespodzianki.

  10% rabatu na pierwsze zamówienie
  Wejdź na Hortispares.com i zapisz się do newslettera. Dzięki temu będziesz na bieżąco informowany o promocjach i konkursach, a dodatkowo, otrzymasz kod rabatowy upoważniający do 10% rabatu przy pierwszym zamówieniu!

  Szybka dostawa
  Czas dostawy jest kluczowy dla szybkiej naprawy maszyny. Dlatego robimy wszystko, aby dostarczyć potrzebne części jak najszybciej: każde zamówienie jest wysyłane bezpośrednio z naszego magazynu w Holandii, w dni robocze. Po złożeniu zamówienia otrzymasz kod śledzenia przesyłki, dzięki czemu wiesz, kiedy dojedzie do Ciebie.

  Uruchomiona przez Royal Brinkman
  Hortispares to baza uruchomiona przez Royal Brinkman, światowego dostawcę produktów i urządzeń dla profesjonalnego ogrodnictwa.Jak korzystać z Hortispares?

Hortispares została utworzona w języku angielskim. Istnieje jednak możliwość skorzystania z automatycznego tłumaczenia Google - wystarczy wybrać język polski w prawym dolnym rogu strony:


Rejestracja
Rejestracja na Hortispares nie jest konieczna, aby złożyć zamówienie. Jest jednak taka możliwość, po wprowadzeniu danych podczas składania zamówienia. Aby założyć konto, wybierz opcję zapisania danych i utworzenia konta:W ten sposób uzyskasz wgląd w historię swoich zamówień, adresy i dane konta. Przy kolejnych zamówieniach nie musisz ponownie podawać swoich danych.

Zakładając konto na Hortispares.com, zyskujesz możliwość korzystania z dodatkowych funkcji. Jak się zarejestrować?
 • kliknij "Moje maszyny" w prawym górnym rogu
 • podaj swój adres email
 • Gotowe! Na podany adres otrzymasz dane logowania do Hortispares (login i tymczasowe hasło). Po zalogowaniu możesz zmienić hasło oraz uzupełnić swoje dane adresowe.

Moje maszyny
Zakładając konto na Hortispares.com, zyskujesz możliwość dodawania wybranych maszyn do swojej listy "Moje maszyny". Dzięki temu masz błyskawiczny dostęp do schematów oraz listy części do każdego urządzenia:
Przykładowy schemat - opryskiwacz Empas Georgia:

Masz pytanie dotyczące Hortispares?
Jeśli nie jesteś pewien, w jaki sposób korzystać z Hortispares, lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami wypełniając poniższy formularz. Odpowiemy najszybciej, jak to będzie możliwe.Do not delete this link