Indywidualne porady specjalistówPonad 10 000 produktówProgram lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa

Sklep   Asortyment   Dezynfekcja i ochrona  Ochrona biologiczna  Trzmiele do zapylania


Trzmiele do zapylania

Zapylanie upraw ma kluczowe znaczenie dla ilości oraz jakości zbiorów. Trzmiele do zapylania są wykorzystywane na całym świecie w profesjonalnym ogrodnictwie, zarówno pod osłonami jak i uprawach na wolnym powietrzu. Trzmiele zapewniają optymalne zapylenie roślin, a zapylanie z ich wykorzystaniem jest szybkie, wydajne i ekonomiczne.

  • Trzmiele do zapylania w Royal Brinkman

    Zapylanie uprawy ma kluczowe znaczenie dla wzrostu owoców. W przypadku jego braku rośliny, a w szczególności ich owoce, nie rozwijają się. Aby temu zapobiec, oferujmy najwyższej jakości trzmiele hiszpańskiej marki Agrobio. Każdy ul zawiera jedną królową oraz rosnącą kolonię trzmieli. Robotnice, odwiedzając codziennie setki kwiatów przenoszą pyłek z pręcików na słupek. Dzięki temu roślina produkuje większe owoce, które dojrzewają szybciej. Wprowadzenie trzmieli do uprawy przynosi więc efekty nie tylko w postaci zwiększenia ilości i jakości plonów, lecz również skrócenia okresu zbiorów. Da optymalnego wykorzystania trzmieli do zapylania bardzo ważne jest odpowiednie rozmieszczenie uli. Powinny być one ustawiane w miejscu osłonionym przed bezpośrednim działaniem słońca oraz wilgoci. Umieszczając ul w szklarni pamiętaj o tym, że w środku znajdują się żywe zwierzęta. Z uwagi na to pamiętaj, by umieścić ul w docelowymi miejscu maksymalnie do 18 godzin od jego otrzymania i zadbać o to, by ul nie był narażony na kontakt z mrówkami.


Gdzie kupić trzmiele do zapylania?

Chcesz kupić trzmiele do zapylania? Trafiłeś doskonale. W Royal Brinkman oferujemy szeroką gamę uli trzmielich, różniących się ceną, ilością gniazd oraz warunkami stosowania, do których są przeznaczone. Jeśli nie jesteś pewien które ule najlepiej sprawdzą się w Twojej uprawie, skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy pomogą Ci dobrać odpowiedni typ oraz optymalną ilość uli dla Twoich upraw.

Jeśli masz pytania dotyczące wprowadzenia trzmieli do Twojej uprawy, lub jesteś zainteresowany konsultację w zakresie integrowanej ochrony roślin, skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na Twoje pytania.

Do not delete this link