Indywidualne porady specjalistówPonad 10 000 produktówProgram lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa


Trzmiele do zapylania


Zapylanie upraw ma kluczowe znaczenie dla ilości oraz jakości zbiorów. Trzmiele do zapylania są wykorzystywane na całym świecie w profesjonalnym ogrodnictwie, zarówno pod osłonami jak i uprawach na wolnym powietrzu. Trzmiele zapewniają optymalne zapylenie roślin, a zapylanie z ich wykorzystaniem jest szybkie, wydajne i ekonomiczne.
  • Trzmiele do zapylania w Royal Brinkman

    Zapylanie uprawy ma kluczowe znaczenie dla wzrostu owoców. W przypadku jego braku rośliny, a w szczególności ich owoce, nie rozwijają się. Aby temu zapobiec, oferujmy najwyższej jakości trzmiele hiszpańskiej marki Agrobio. Każdy ul zawiera jedną królową oraz rosnącą kolonię trzmieli. Robotnice, odwiedzając codziennie setki kwiatów przenoszą pyłek z pręcików na słupek. Dzięki temu roślina produkuje większe owoce, które dojrzewają szybciej. Wprowadzenie trzmieli do uprawy przynosi więc efekty nie tylko w postaci zwiększenia ilości i jakości plonów, lecz również skrócenia okresu zbiorów. Da optymalnego wykorzystania trzmieli do zapylania bardzo ważne jest odpowiednie rozmieszczenie uli. Powinny być one ustawiane w miejscu osłonionym przed bezpośrednim działaniem słońca oraz wilgoci. Umieszczając ul w szklarni pamiętaj o tym, że w środku znajdują się żywe zwierzęta. Z uwagi na to pamiętaj, by umieścić ul w docelowymi miejscu maksymalnie do 18 godzin od jego otrzymania i zadbać o to, by ul nie był narażony na kontakt z mrówkami.


Gdzie kupić trzmiele do zapylania?

Chcesz kupić trzmiele do zapylania? Trafiłeś doskonale. W Royal Brinkman oferujemy szeroką gamę uli trzmielich, różniących się ceną, ilością gniazd oraz warunkami stosowania, do których są przeznaczone. Jeśli nie jesteś pewien które ule najlepiej sprawdzą się w Twojej uprawie, skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy pomogą Ci dobrać odpowiedni typ oraz optymalną ilość uli dla Twoich upraw.

Jeśli masz pytania dotyczące wprowadzenia trzmieli do Twojej uprawy, lub jesteś zainteresowany konsultację w zakresie integrowanej ochrony roślin, skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na Twoje pytania.

Do not delete this link

Potrzebujesz porady?

Zadzwoń do jednego z naszych oddziałów:

Poznań 61 872 61 51
Warszawa 22 721 58 04
Tychy 32 326 20 60

Godziny pracy

Newsletter

Czy chcesz być informowany na bieżąco i otrzymywać comiesięczne informacje o nowościach oraz korzystać z naszych promocji?
Bądź z nami na social media
Facebook Twitter Linkedin YouTube
Masz pytanie? Zadzwoń:
Warszawa: 22 721 58 04
Tychy: 32 326 20 60
Poznań: 61 872 61 51