Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz
Logo image

Greenhouse Glassclean 20 l

Do not delete this link

Greenhouse Glassclean 20 l

Kod towaru: 181006042

Cena produktu dostępna po zalogowaniu.

Nie masz jeszcze konta? Poproś o dane logowania.

pojemnik
pojemnik = 20 litr
hektolitr, 100 litrów = 5 pojemnik
hektolitr, 100 litrów = 100 litr
paleta = 24 pojemnik
paleta = 480 litr
pojemnik
Royal Brinkman nie obsługuje klientów indywidualnych (osób prywatnych).

Informacje o produkcie

Greenhouse Glassclean to ekologiczny, skoncentrowany środek do mycia szklarni ze szkła dyfuzyjnego oraz szkła z powłoką antyrefleksyjną. Może być używany w postaci piany, zarówno na zewnątrz, jak wewnątrz szklarni.

Właściwości
Greenhouse Glassclean ma silne działanie odkamieniające i czyszczące, nadaje się do usuwania glonów, mchów, osadów wapiennych i innych zanieczyszczeń mineralnych. Specjalne składniki zapewniają uzyskanie długotrwałej, stabilnej piany, dzięki czemu wydłuża się czas kontaktu substancji aktywnej z patogenami, również na powierzchniach pionowych. Greenhouse Glassclean jest w 100% bezpieczny dla środowiska i nie zawiera substancji niebezpiecznych. Nie wydziela szkodliwych par, jest łagodny dla skóry i całkowicie bezpieczny dla ludzi i zwierząt.

Zastosowanie
Nanieść roztwór preparatu na mytą powierzchnię za pomocą lancy pianowej i zostawić na co najmniej 15 do 20 minut. Spłukać odpowiednio silnym strumieniem wody i pozostawić do wyschnięcia.
Greenhouse Glassclean jest praktycznie bezpieczny dla roślin, więc szklarnia nie musi być pusta. Zaleca się jednak przeprowadzenie testu kontrolnego na niewielkiej powierzchni.

Dawkowanie
Zalecane stężenie to 3-5%. W przypadku bardzo silnych zabrudzeń lub osadów wapiennych, można zwiększyć stężenie do 10%. Stosowanie w postaci piany wydłuża czas kontaktu i poprawia skuteczność w przypadku silnych zabrudzeń.

Do not delete this link