Wszystko dla profesjonalnego ogrodnictwaIndywidualne porady specjalistówPonad 10 000 produktów
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa
Logo image

Landscaper Pro New Grass 3m 20+20+08 15kg

Do not delete this link

Landscaper Pro New Grass 3m 20+20+08 15kg

Kod towaru: P16030082
Twoje zapytanie zostanie przesłane do przypisanego Ci opiekuna, który skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe.

Informacje o produkcie

Landscaper Pro New Grass to nawóz przeznaczony pod nowo zakładane trawniki (także układane z rolki) i do regeneracji trawników istniejących.
Landscaper Pro New Grass dzięki wysokiej zawartości fosforu sprzyja rozwojowi silnego systemu korzeniowego nowo zakładanych trawników. Jednocześnie wysoka zawartość azotu umożliwia młodym siewkom intensywny wzrost bez ryzyka ich uszkodzenia. Nawóz może być stosowany przez cały sezon wegetacyjny, także pod koniec lata, gdyż w niższych temperaturach azot nie uwalnia się, co eliminuje ryzyko przemarznięcia.

Sposób użycia
Stosować na suchy trawnik. Regularne nawadnianie wspomaga równomierne uwalnianie nawozu, przyspiesza efekty. Unikać aplikacji w okresie mrozu lub suszy. Stosować po zabiegach tj. aeracja i wertykulacja, w celu uniknięcia uszkodzenia granulek.

Zalety produktu
» Wspomaga rozwój systemu korzeniowego
» Składniki pokarmowe są uwalnianie przez 2-3 miesiące
» Tempo uwalniania składników odżywczych uzależnione jest od temperatury – nie ma ryzyka przemarznięcia ani przypalenia młodych roślin

Do not delete this link