Indywidualne porady specjalistówPonad 10 000 produktówProgram lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa
Logo image

Drosinal pułapka Drosophila suzukii (bez płynu)

Do not delete this link

Drosinal pułapka Drosophila suzukii (bez płynu)

Kod towaru: P02020382

Cena produktu dostępna po zalogowaniu.

Nie masz jeszcze konta? Poproś o dane logowania w 1 minutę: poproś o dostęp.

szt.
karton = 6 szt.
Twoje zapytanie zostanie przesłane do przypisanego Ci opiekuna, który skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe.
Royal Brinkman nie obsługuje klientów indywidualnych (osób prywatnych).

Informacje o produkcie

Drosinal to pułapka do monitorowania występowania muszki plamoskrzydłej Drosophila suzukii na plantacjach borówki amerykańskiej, malin, truskawki, wiśni, czereśni. Sygnalizowanie występowania szkodnika odgrywa kluczową rolę w jego zwalczaniu i pozwala zapobiec stratom spowodowanym przez muszkę.

Właściwości pułapki Drosinal
Kolory i kształt pułapki dobrano w taki sposób, aby były jak najbardziej atrakcyjne dla muszki plamoskrzydłej. W otworach wlotowych umieszczona jest siatka o małych oczkach, zapobiegająca wchodzeniu do pułapki większych owadów. Pułapki Drosinal są trwałe i solidnie wykonane, dzięki czemu mogą służyć nawet kilka sezonów.

Skład zestawu
- pojemnik 550 ml z zakrętką
- daszek z drucikami ułatwiającymi zawieszanie pułapki
- instrukcja stosowania.

Płyn wabiący dostępny jest osobno.

Zalecenia stosowania
Monitoring: wprowadzić pułapki przed początkiem lotu muszki plamoskrzydłej wokół uprawy i w sąsiadujących z uprawą zadrzewieniach w odstępach 5 – 10 m.
Masowe odławianie: w momencie gdy w pułapkach monitorujących pojawią się pierwsze osobniki muszki plamoskrzydłej, należy umieścić pułapki w odstępach 2 metrów wokół uprawy, następnie po około 10 dniach umieścić kolejne pułapki pomiędzy poprzednimi uzyskując odległość 1 m między pułapkami.
Przed zastosowaniem pułapki należy zapoznać się z instrukcją stosowania dostępną w zestawie.

Środki ochrony roślin, zarówno chemiczne jak i biologiczne, powinny być stosowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Używaj ich w sposób bezpieczny. Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety i karty charakterystyki danego preparatu.
Do not delete this link