Wszystko dla profesjonalnego ogrodnictwaIndywidualne porady specjalistówPonad 10 000 produktów
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa
Do not delete this link

Spinki do sznurka, klipsy do pomidora, zapinki

Spinki do sznurka, zwane też klipsami do pomidora lub zapinkami, służą do mocowania pędów pomidora do sznurków podtrzymujących uprawę. Dzięki temu pędy roślin są chronione przed złamaniami, a dzięki pionowej pozycji łatwiej wykonać zabiegi pielęgnacyjne. Spinki do pomidora firmy Royal Brinkman umożliwiają rozpinanie i ponowne zapinanie, a ich ażurowa struktura zapewnia swobodny obieg powietrza, co zapobiega porażeniu roślin prze choroby grzybowe.
9 znalezionych produktów
Do not delete this link

Rodzaje spinek (klipsów) do pomidora

Spinki do sznurka są dostępne w kilku wersjach i rozmiarach. Royal Brinkman oferuje również spinki do ogórka i innych upraw, a także spinki biodegradowalne, pozwalające na ułatwienie utylizacji resztek roślinnych ze szklarni po zakończeniu uprawy.

Zalety spinek (klipsów) do pomidora

Spinki do sznurka oferowane przez Royal Brinkman umożliwiają szybkie i łatwe mocowanie pędów do sznurków. Dzięki wyraźnie słyszalnemu kliknięciu możliwa jest kontrola prawidłowego zapięcia spinki. Zaokrąglone brzegi zapobiegają uszkodzeniom pędów i rozwojowi szarej pleśni.
Do not delete this link

Potrzebujesz porady?

Zadzwoń do jednego z naszych oddziałów:

Poznań 61 872 61 51
Warszawa 22 721 58 04
Tychy 32 326 20 60

Godziny pracy

Newsletter

Czy chcesz być informowany na bieżąco i otrzymywać comiesięczne informacje o nowościach oraz korzystać z naszych promocji?
Bądź z nami na social media
Facebook Twitter Linkedin YouTube
Masz pytanie? Zadzwoń:
Warszawa: 22 721 58 04
Tychy: 32 326 20 60
Poznań: 61 872 61 51