Wszystko dla profesjonalnego ogrodnictwaIndywidualne porady specjalistówPonad 10 000 produktów
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa

Folie

Więcej

Maty, siatki, agrowłókniny

Więcej

Zawieszki i sznurki


 • Spinki do szczepienia

  Spinki do szczepienia stosuje się na różnych roślinach, najczęściej na pomidorach, papryce, bakłażanie, ogórku, cukinii i melonie (arbuzie). Każdy rodzaj rozsady ma inne wymagania, dlatego ważny jest dobór odpowiedniej spinki. Poniżej wyjaśniamy różnice między spinkami i które modele są najwłaściwsze do danego gatunku rośliny.

  Więcej
 • Substraty Jiffy - podłoża dla każdej uprawy

  Firma Jiffy jest jednym z największych na światowym rynku dostawców przyjaznych środowisku systemów rozmnażania roślin, w tym podłoży. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz stale udoskonalana technologia produkcji pozwalają zapewnić optymalne warunki do uprawy każdego rodzaju roślin: doniczkowych, bylin, warzyw, ziół, krzewów liściastych i iglastych oraz roślin wrzosowatych.

  Więcej
 • Rodzaje folii

  Istnieje wiele rodzajów folii, a każda z nich służy do innego celu: do zaciemniania, ściółkowania, izolacji – i innych. Ważne jest, by umieć dobrać odpowiedni rodzaj folii do swojej uprawy.

  Więcej

Zakładanie uprawy

Dział "Zakładanie uprawy” obejmuje wszystkie produkty potrzebne podczas przygotowań do nowego cyklu uprawy: podłoża (torfowe, kokosowe), maty, folie ściółkujące, do okrywania sadzonek, folie do parowania, tunelowe, antykondensacyjne, zaciemniające, perforowane; siatki, a także wszelkiego rodzaju spinki i elementy podtrzymujące (łuki, haki, druty, rolki, aparaty do wiązania).
Oferujemy również wiele rodzajów zawieszek do pomidora oraz szeroki asortyment sznurków, o różnych rodzajach, grubościach i kolorach. Zawieszki są dostępne w kilku rozmiarach, a długość nawiniętego sznurka i części swobodnie opadającej ustala się indywidualnie według potrzeb klienta. Zobacz pełen asortyment produktów z tego działu w katalogu. Możesz zapytać o wybrany produkt lub poprosić o ofertę bez rejestracji.

Do not delete this link