Poznajcie Michała Kumora

Nazywam się Michał Kumor, w Royal Brinkman pracuję od stycznia 2019.
Pełnię funkcję Account Managera w zachodnich województwach i jestem odpowiedzialny za kontakt z producentami roślin ozdobnych, roślin rabatowych, a także kwiatów ciętych np. róż i tulipanów, jak również uprawami szkółkarskimi m.in. dużych drzew i krzewów. Moimi klientami są również producenci owoców miękkich w szczególności borówki amerykańskiej, truskawki oraz malin.

PASJA

Studia wybrałem z pasji do roślin i ogrodnictwa. Ukończyłem Ogrodnictwo, specjalność Kształtowanie Terenów Zieleni w PWSZ w Sulechowie, następnie zdecydowałem się na wyjazd z domu rodzinnego i rozpocząłem studia magisterskie na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, na kierunku Ogrodnictwo, specjalność Rośliny Ozdobne. Do momentu zatrudnienia w Royal Brinkman, przez 2,5 roku pełniłem rolę subiekta i menadżera, w bardzo popularnej i znanej w kraju z przepięknych bukietów, Kwiaciarni Kwiaty i Miut. Zajmowałem się dostawami kwiatów i roślin, miałem bezpośredni kontakt z klientami. Była to praca od bardzo wczesnych godzin rannych do wieczora, ale dająca wielką satysfakcję, dzięki zadowolonym klientom.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Praca w Royal Brinkman daje mi możliwość zdobywania specjalistycznej wiedzy i nowych doświadczeń. Mogę rozwijać swoje zainteresowania, a dodatkowo trenować język angielski, dzięki licznym kontaktom z zagranicznymi partnerami oraz szkoleniom. Jednak to, co najbardziej lubię w swojej pracy i, co sprawia mi największą satysfakcję, to bezpośrednie rozmowy z klientami, które są pełne niesamowitej energii i bogate w przeróżne, ciekawe i szalone historie. Najbardziej lubię te z okresu komuny, bo są całkowicie odrealnione i w tych czasach kompletnie nie do pomyślenia, że „w taki sposób” mogło coś kiedyś funkcjonować.
Pamiętam, jak podczas jednej z takich rozmów klientka opowiadała, że był wielki problem jak sterować kwitnieniem chryzantem w tamtych czasach, a o folii do zaciemniania Chrysoblack można było pomarzyć. Trzeba jednak było sobie z tym jakoś poradzić i tak wymyślono najnowsze zastosowanie dla rolek… papy dachowej. Były one ciężkie i łatwo się rwały, ale dawały tę istotną możliwość wysterowania kwitnieniem na konkretny czas.

Trzeba być na bieżąco z nowymi produktami, nowinkami technologicznymi, żeby móc w porę reagować na wybrane sytuacje i wymagania naszych klientów. Staram się wyszukiwać dla klientów takich produktów i rozwiązań, których najbardziej potrzebują i dzięki którym będą mogli usprawnić produkcję. Wiem również jak ważny dla klientów jest czas, dlatego okres od zamówienia do dostawy produktu do klienta, ograniczamy do niezbędnego minimum.

ZAUFANIE

Zaufanie klientów do mnie, jest tym co uważam za najważniejsze w mojej pracy, zaś telefony od zadowolonych klientów, są dla mnie najlepszą nagrodą i napędzają mnie do jeszcze lepszego działania. Uważam, że ogrodnicy to najbardziej pracowici i optymistyczni ludzie na świecie i jestem dumny właśnie z tego, że możemy współpracować.

Skontaktuj się z Michałem
Chciałbyś skontaktować się z Michałem? Możesz zadzwonić pod numer 61 872 61 51 lub wykorzystać pocztę elektroniczną. Możesz również zadać pytanie, korzystając z poniższego formularza kontaktowego. Odpowiedź otrzymasz najszybciej, jak to możliwe.