Poznajcie Martę Zwolińską


Nazywam się Marta Zwolińska, w Royal Brinkman pracuję od 2016 roku.

Aktualnie pełnię funkcję Internal Account Managera i zajmuję się obsługą klienta stacjonarnie w oddziale w Warszawie.
Swoją karierę w tej firmie zaczynałam od bezpośredniego odwiedzania klientów, teraz zajmuję się obsługą klientów, którzy kontaktują się z nami telefonicznie, mailowo lub wolą kontakt i zakupy stacjonarne.

Moje dzieciństwo nie jest w żadnym stopniu związane z rolnictwem ani ogrodnictwem. Dzięki pasji i zainteresowaniom ukończyłam wyższe studia ogrodnicze na Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Tam miałam okazję zdobyć pierwsze doświadczenie w branży wyjeżdżając na 3 staże zagraniczne: do Holandii, Norwegii oraz do USA. Każdy staż przyniósł mi wiedzę w różnych dziedzinach ogrodnictwa (uprawa szklarniowa pomidorów, ogórków oraz zakładanie i pielęgnacja ogrodów).


PRACA, PRZYJEMNOŚĆ I ROZWÓJ

W swojej pracy najbardziej cenię możliwość rozwoju, mobilizację w każdej sytuacji oraz atmosferę panującą w firmie, która pozytywnie wpływa na relacje międzyludzkie.

Ważnym aspektem pracy w Royal Brinkman jest ciągły rozwój. Liczne szkolenia produktowe oraz wyjazdy zagraniczne, które umożliwiają poznanie specjalistów z różnych dziedzin ogrodnictwa i poznanie różnic uprawowych powodują, że coraz precyzyjniej potrafię pomóc klientom w rozwijaniu i pielęgnowaniu ich upraw.

Bardzo satysfakcjonujące jest to, że doradzając i sprzedając produkt do klienta widzę, że wpływa on na jakość jego produkcji ogrodniczej a co za tym idzie, na zadowolenie klienta. Razem z zespołem staramy się koncentrować na rozwiązaniach, które będą w pełni odpowiednie i indywidualnie ustalane dla danej uprawy.

Przy każdym naszym wspólnym sukcesie moja motywacja do działania wzrasta
Skontaktuj się z Martą
Chciałbyś skontaktować się z Martą? Możesz zadzwonić pod numer 22 721 58 04 lub wykorzystać pocztę elektroniczną. Możesz również zadać pytanie, korzystając z poniższego formularza kontaktowego. Odpowiedź otrzymasz najszybciej, jak to możliwe.