Poznajcie Łukasza Bednarka

Nazywam się Łukasz Bednarek, od 1 kwietnia 2019 roku pracuję w Royal Brinkman Polska na stanowisku Area Sales Managar. Jestem szefem oddziału tyskiego, odpowiadam za sprzedaż na południu Polski.

"Moi rodzice posiadali gospodarstwo rolne, z wykształcenia jestem leśnikiem. Jakoś tak się potoczyło, że ostatnie 10 lat mojej kariery zawodowej związane jest z ogrodnictwem. Nie był to jakiś plan." - śmieje się Łukasz.

"W swojej pracy lubię kontakt z ludźmi. Po pierwsze - ze wspaniałymi współpracownikami w firmie, po drugie - z klientami. Prywatnie uważam, że w ogrodnictwie pracują ludzie szczęśliwsi niż w innych branżach. Czasem myślę, że to może obcowanie z przyrodą powoduję kwestię większej wrażliwości i spokoju, specyficznego poczucia humoru." - mówi Łukasz. "Lata kariery zawodowej nauczyły mnie słuchania. Na początku zawsze wydaje się, że klient poszukuje niskiej ceny produktów. Jednak z biegiem czasu okazuję, się że najważniejsze są rozwiązania powodujące ułatwienie pracy, lepszej jakości kwiatów, warzyw (produktu). Rolą handlowca jest dobrać tak rozwiązania aby spełnić oczekiwania klienta. Dlatego tak ważna jest dla mnie praca w tak nowoczesnej firmie, jak Royal Brinkman. Dostęp do know how, możliwość szkoleń oraz korzystania ze wsparcia firmy matki, pozwala mi być częścią gospodarstw moich klientów. A o to chodzi w optymalnym podejściu klienta – żeby zrozumieć jego potrzeby, trzeba stać się częścią jego gospodarstwa, jego świata." - dodaje.

PRACA DAJĄCA SATYSFAKCJĘ

Najbardziej cieszą mnie efekty mojej pracy. Uwielbiam ten moment kiedy jestem u klienta po dostawie produktu/rozwiązania lub w momencie, gdy do mnie dzwoni. Zazwyczaj wcześniej szukaliśmy rozwiązania jego problemów. Widzę radość na twarzy lub słyszę entuzjazm w głosie. Te momenty, na szczęście relatywnie częste, nadają pracy sens.

Skontaktuj się z Łukaszem
Chciałbyś skontaktować się z Łukaszem? Możesz zadzwonić pod numer 32 326 20 60 lub wykorzystać pocztę elektroniczną. Możesz również zadać pytanie, korzystając z poniższego formularza kontaktowego. Odpowiedź otrzymasz najszybciej, jak to możliwe.