Poznajcie Kasię Wrzodak


Nazywam się Kasia Wrzodak, w Royal Brinkman pracuję od marca 2016 roku.

Pełnię funkcję Internal Account Managera. Zajmuje się obsługą klientów, którzy kontaktują się z nami telefonicznie, mailowo oraz odwiedzają oddział w Poznaniu. Zajmuje się też kontrolą jakości pożytecznych owadów, wykorzystywanych do biologicznej ochrony upraw.

Pracę zaczynałam jako Bio Account Manager, odwiedzałam klientów oraz prowadziłam lustracje i doradztwo w zakresie chemicznej i biologicznej ochrony roślin. Jednak po półtora roku podjęłam decyzję o zmianie profilu swojego stanowiska na pracę w biurze. Ta sytuacja pokazała mi, że firma RB dba o zadowolenie swoich pracowników, zmiana przyniosła mi ogromna satysfakcje i większą efektywność w pracy.

Nie posiadam ogrodniczych tradycji rodzinnych. Z wykształcenia jestem inż. Ogrodnictwa oraz mgr inż Medycyny Roślin.

PRACA I PRZYJEMNOŚĆ

Jedna z największych zalet pracy w RB Pl są wspaniali ludzie, z którymi mam przyjemność pracować. W teamie Royal Brinkman mam przyjaciół, na których mogę liczyć i z którymi nawet po pracy zdarza mi się rozmawiać godzinami. Równie ważnym aspektem pracy jest możliwość rozwoju i zdobycia wiedzy od specjalistów w Polsce i Europie. Mogę poznać ich osobiście i być z nimi w stałym kontakcie. Chodzi tu zarówno o doradców, jak i producentów.

MISJA

Staram sie pokazywać ogrodnikom rozwiązania, które pozwoliłyby na zmniejszenie kosztów związanych z pracą ludzka oraz podnosiłyby jakość produkowanych przez nich roślin.
Jestem dumna z tego, że przyczyniam się do ochrony środowiska oraz komfortu pracy pracowników ogrodnictw, zachęcając klientów do wykorzystania pożytecznych owadów, zmniejszając tym samym udział stosowanych chemicznych insektycydów.

Skontaktuj się z Kasią
Chciałbyś skontaktować się z Kasią? Możesz zadzwonić pod numer 61 872 61 51 lub wykorzystać pocztę elektroniczną. Możesz również zadać pytanie, korzystając z poniższego formularza kontaktowego. Odpowiedź otrzymasz najszybciej, jak to możliwe.