Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz
Logo image

Krążki kokosowe Jiffy 7C 25x38 mm 2106 st

Do not delete this link

Krążki kokosowe Jiffy 7C 25x38 mm 2106 st

Kod towaru: P20030169

Cena produktu dostępna po zalogowaniu.

Nie masz jeszcze konta? Poproś o dane logowania.

karton
karton = 2106 szt.
paleta = 75 karton
paleta = 157950 szt.
Royal Brinkman nie obsługuje klientów indywidualnych (osób prywatnych).

Informacje o produkcie

Większy zysk
Produkt Jiffy-7 daje możliwość szybkiego ukorzeniania sadzonek dzięki „powietrznemu przycinaniu” korzeni wyrastających poza paluszek, co stymuluje silny rozwój korzeni wewnątrz paluszka. Takie działanie pozwala zmniejszyć czas trwania cyklu uprawy nawet o 25% i umożliwia produkcję silniejszych, bardziej zwartych sadzonek. W odróżnieniu od innych systemów uprawy, paluszki Jiffy-7 są dostarczane wysuszone i sprasowane, co pozwala na przechowywanie nieużywanych paluszków do kolejnego cyklu produkcyjnego. Efektywne przechowywanie to dodatkowa zaleta produktu Jiffy-7, ponieważ zajmuje on mniej niż ¼ przestrzeni w porównaniu z innymi podłożami. Sprasowane paluszki Jiffy-7 można łatwo nawilżać ręcznie lub nawadniać w czasie uprawy.

Wygoda
Wszystkie paluszki Jiffy-7 mają wstępnie uformowane miękkie środki, co ułatwia sadzenia nawet najdelikatniejszych sadzonek. Całkowicie zamknięta osłonka kapilarna pozwala na łatwe ręczne lub mechaniczne przenoszenie paluszka bez strat podłoża.
Paluszek Jiffy-7 zawiera dodatek specjalnie opracowanego nawozu, w celu zapewnienia jak najlepszego startu młodym roślinom. Rośliny krótko uprawiane w paluszkach, nie potrzebują przed przesadzeniem dodatkowych dawek nawozu.
System Polyroll oferuje duże ułatwienie produkcji, poprzez umieszczenie sprasowanych (suchych) paluszków na perforowanej folii lub flizelinie. Paluszki są rozmieszczane w odległościach wymaganych przez klienta. Długość i szerokość podkładu może być dopasowana do indywidualnych potrzeb, aby zapewnić maksymalne wykorzystanie powierzchni stołów produkcyjnych.

Jiffy-7C - paluszki propagacyjne z kokosu
Paluszki Jiffy-7C są doskonałym podłożem do uprawy roślin w trudnych warunkach oraz roślin wymagających podłoża o dużej przepuszczalności.
Takie uprawy jak Poinsettia bardzo dobrze reagują na podłoże Jiffy-7C. Nie ma ryzyka zalegania wody w podłożu, przy dostarczaniu dużej ilości wody niezbędnej do utrzymania sadzonek w odpowiednim turgorze.
Specjalny nawóz znajdujący się w podłożu, umożliwia roślinom najlepszy start bez potrzeby kolejnego nawożenia, aż do następnego cyklu produkcyjnego.
Bardzo dużo roślin wymagających przepuszczalnego podłoża, rośnie w skrajnie suchych warunkach. Jiffy wynalazło specjalny nawilżacz, który gwarantuje szybkie i jednorodne nawilżenie podłoża nawet po całkowitym przeschnięciu.

Duży wybór rozmiarów
Paluszki Jiffy-7C są dostępne w siedmiu rozmiarach, o średnicy od 25 mm do 50 mm, wysokości od 28 mm do 60 mm, luzem w kartonach lub od razu w multiplatach. Tace mają od 25 do 126 otworów, paluszki mogą być rozmieszczone w dowolnych odległościach, zgodnie z życzeniem klienta. Dzięki temu system jest przydatny w każdej uprawie.

Bez torfu
Paluszek Jiffy-7C jest jedynym paluszkiem propagacyjnym nie zawierającym torfu, oferując jednocześnie te same korzyści co systemy torfowe. Paluszki Jiffy-7C są przyjazne dla środowiska, ponieważ są w całości produkowane ze skorupy orzecha kokosowego, będącego materiałem odpadowym. Dostarczane są w stanie sprasowanym, co zdecydowanie zmniejsza koszty transportu. Produkcja Jiffy-7C jest rygorystycznie monitorowana w oddziale na Sri Lance, aby zapewnić  wysoką, jednolitą jakość produktów.

Łatwe przechowywanie
Podobnie jak inne produkty Jiffy, paluszki Jiffy-7 są dostarczane w suchej, sprasowanej postaci, co pozwala ewentualną nadwyżkę produktu przechować bez strat do kolejnego sezonu. Efektywność przechowywania Jiffy-7 jest spowodowana także tym, że produkt zajmuje tylko ¼ miejsca w porównaniu z innymi paluszkami propagacyjnymi. Sprasowane paluszki Jiffy-7 można łatwo nawilżać ręcznie lub nawadniać w czasie uprawy.

Do not delete this link