Sklep internetowy Royal Brinkman - łatwe i wygodne zakupy

Odkryj zalety sklepu internetowego Royal Brinkman! Największy asortyment w branży ogrodniczej, dostępny 24/7, zawsze i wszędzie. Baza informacji o produktach, zdjęcia, instrukcje, a także spersonalizowane ceny. Zakładając konto, w każdej chwili masz dostęp do pełnej historii swoich zamówień, w tym również tych złożonych telefonicznie, mailowo lub osobiście w oddziale.
Obecnie ze sklepu korzysta ponad 2500 zadowolonych klientów.

Twoje osobiste ceny - wszędzie

Dokonujemy indywidualnych uzgodnień z naszymi klientami. Pozwala to zobaczyć Twoje osobiste ceny w sklepie internetowym! Rabaty przypisywane są przez opiekunów klienta. Kiedy zwracasz się z prośbą o przesłanie dostępu do sklepu internetowego, Twój opiekun przypisuje odpowiadający Twoim potrzebom rabat na produkty, które kupujesz najczęściej.
Po otrzymaniu dostępu do sklepu internetowego możesz składać zamówienia samodzielnie. Nieważne, czy złożysz je w sklepie internetowym, czy telefonicznie - Twoje ceny zawsze będą uwzględniały przypisany Ci rabat.


Platforma online dla profesjonalnego rynku ogrodniczego

  Dostępny 24/7 
Sklep Royal Brinkman jest dostępny 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Znajdują się w nim informacje o produktach (zdjęcia, opisy i ceny).

 Dostępny na urządzeniach mobilnych
Korzystanie ze sklepu jest możliwe za pomocą tabletów i smartfonów, w dowolnym miejscu i czasie: w szklarni lub podczas podróży.


  Moje konto 
W zakładce 'Moje konto' znajduje się historia zamówień oraz oferty i zamówienia oczekujące.

 System rabatów 
Ceny widoczne w sklepie uwzględniają rabaty, przypisane 
klientowi indywidualnie przez osoby odpowiedzialne.

  Ulubione 
Do Ulubionych zostają wpisane wszystkie zamawiane najczęściej przez Ciebie produkty, dzięki czemu łatwiej i szybciej możesz je później znaleźć
.
  Statystyki 
To narzędzie pozwala na przegląd historii zamówień w wybranym zakresie czasu i z podziałem na wybrane grupy produktów. Możliwy jest też eksport statystyk do pliku csv.Nowoczesność i tradycja

Logując się na swoje konto, masz wgląd do naszego asortymentu produktów łącznie z cenami, przez 24 godziny na dobę. Możesz też przeglądać historię wszystkich swoich zamówień - bez względu na to, czy zostały dokonane za pomocą sklepu internetowego, czy telefonicznie lub osobiście w jednym z naszych oddziałów.
Przywiązujemy dużą wagę do utrzymania dobrych relacji z klientami. Wszystkie zamówienia, zapytania i uwagi są przesyłane do Opiekunów klienta. Dzięki temu zawsze wiesz, kto prowadzi i Twoją sprawę.

 


Royal Brinkman - global specialist in horticulture

Zachęcamy do obejrzenia poniższego filmu, który pokazuje, co różni nas od innych dostawców.