Sklep internetowy Royal Brinkman - łatwe i wygodne zakupy

Sklep internetowy z największym asortymentem dla profesjonalnego ogrodnictwa dostępny jest teraz w języku polskim. Możecie Państwo łatwo i szybko robić tu zakupy, w dowolnym miejscu i czasie. Pierwszy sklep internetowy Royal Brinkman został uruchomiony w 2009 w Holandii i obecnie korzysta z niego ponad 2500 zadowolonych klientów.

ogrodnictwo    Dostępny 24/7
    Katalog produktów

    Możliwość zamawiania za pomocą Ulubionych
    Wgląd do historii zamówień
    Wgląd do ofert
    Wgląd do statystyk i możliwość ich eksportu
Platforma online dla profesjonalnego rynku ogrodniczego

  Dostępny 24/7 
Sklep Royal Brinkman jest dostępny 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Znajdują się w nim informacje o produktach (zdjęcia, opisy i ceny).

 Dostępny na urządzeniach mobilnych
Korzystanie ze sklepu jest możliwe za pomocą tabletów i smartfonów, w dowolnym miejscu i czasie: w szklarni lub podczas podróży.


  Moje konto 
W zakładce 'Moje konto' znajduje się historia zamówień oraz oferty i zamówienia oczekujące.

 System rabatów 
Ceny widoczne w sklepie uwzględniają rabaty, przypisane 
klientowi indywidualnie przez osoby odpowiedzialne.

  Ulubione 
Do Ulubionych zostają wpisane wszystkie zamawiane najczęściej przez Ciebie produkty, dzięki czemu łatwiej i szybciej możesz je później znaleźć
.
  Statystyki 
To narzędzie pozwala na przegląd historii zamówień w wybranym zakresie czasu i z podziałem na wybrane grupy produktów. Możliwy jest też eksport statystyk do pliku csv.Nowoczesność i tradycja

Logując się na swoje konto, masz wgląd do naszego asortymentu produktów łącznie z cenami, przez 24 godziny na dobę. Możesz też przeglądać historię wszystkich swoich zamówień - bez względu na to, czy zostały dokonane za pomocą sklepu internetowego, czy telefonicznie lub osobiście w jednym z naszych oddziałów.
Przywiązujemy dużą wagę do utrzymania dobrych relacji z klientami. Wszystkie zamówienia, zapytania i uwagi są przesyłane do Opiekunów klienta. Dzięki temu zawsze wiesz, kto prowadzi i Twoją sprawę.

 


Royal Brinkman - global specialist in horticulture

Zachęcamy do obejrzenia poniższego filmu, który pokazuje, co różni nas od innych dostawców.