Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz

Opryskiwacze wózkowe


Opryskiwacze wózkowe to profesjonalne urządzenia, przeznaczone do zastosowania w ogrodnictwie szklarniowym. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym pozwalają one na minimalizację kosztów pracy oraz osiągnięcie wysokiej precyzji oprysków. Dostępne w naszej ofercie wózki do oprysków Empas oraz Meto konfigurowane są na życzenie klienta i dostosowywane do potrzeb konkretnego gospodarstwa ogrodniczego. Dzięki szerokiej ofercie akcesoriów, zwijaczy, pomp i belek, wybrany przez Ciebie wózek do oprysków pozwoli na optymalizację procesu przeprowadzania oprysków w Twojej szklarni. 

Wybierz grupę produktów:


Konserwacja wózków do oprysków

Aby przez wiele lat zachować dobry stan techniczny wózków do oprysków, należy regularnie dokonywać przeglądów oraz drobnych prac konserwacyjnych wózków do oprysków. Zapoznaj się przykładowymi pracami serwisowymi na poniższych filmikach instruktażowych: 


Zestaw naprawczy do regulatora ciśnienia
Obsługa gazu/hamulca
Konserwacja łańcucha (wózek Meto)
Zapytaj o opryskiwacze wózkowe

Chcesz poznać ofertę na opryskiwacze wózkowych lub uzyskać pomoc, w dobraniu odpowiedniego wózka do Twojej szklarni? Napisz do nas, doświadczony zespół naszych specjalistów udzieli odpowiedzi na Twoje pytania i pomoże optymalnie zaplanować działania.
Do not delete this link