Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz

Lance i elementy lanc


Różne czynności wymagają różnych pistoletów natryskowych. Na przykład, istnieją pistolety natryskowe do ochrony roślin, dezynfekcji pianowej, pistolety natryskowe i pistolety natryskowe, które są używane w połączeniu z myjką wysokociśnieniową. Dzięki naszym wskazówkom z łatwością dobierzecie odpowiednią lancę, nadającą się do wykonywanych przez Was prac.Pistolet natryskowy do ochrony roślin

Najczęściej stosowanymi typami pistoletów do ochrony roślin są pistolety Ripa i Alumax. W obu przypadkach można stosować różne typy dysz, które zapewniają różną wydajność i odmienny schemat oprysków.

Najważniejszą różnicą między pistoletem Ripa a pistoletem Alumax jest jakość. Efekt jest zasadniczo taki sam, ale pistolet Ripa jest cięższy i dlatego będzie miał dłuższą żywotność.


Pistolet natryskowy do pianowania

Aplikacja detergentu lub środka dezynfekującego w postaci piany, zapewnia dłuższy czas kontaktu z dezynfekowaną powierzchnią i tym samym lepszy efekt. Aby zastosować produkt w postaci piany, można użyć pistoletu natryskowego do dezynfekcji pianowej, zwanego również lancą pianową.Lanca do zraszania

Het juiste spuitpistool kiezenSzukając lancy do zraszania, można wybierać spośród trzech opcji: sama lanca, lanca z kranem na końcówce oraz lanca z szybkim zaworem odcinającym.

Sama lanca

Samą lancę można podłączyć do węża z wodą. Taka lanca nie ma kranu ani zaworu odcinającego, co sprawia, że dopływ można zamknąć jedynie przy punkcie poboru. Sama lanca jest dostępna w rozmiarach 40 cm, 60 cm, 90 cm oraz 120 cm.

Lanca z kranem na końcówce

Lancę z kranem na końcówce można w każdej chwili w prosty sposób zamknąć. Będąc w połowie szklarni i chcąc zatrzymać zraszanie, można zakręcić kran, co spowoduje, że przestanie z niego lecieć woda. Lanca z kranem na końcówce jest dostępna w rozmiarach 40 cm, 60 cm, 90 cm oraz 120 cm.

Lanca z szybkim zaworem odcinającym

Jako alternatywę dla lancy z kranem na końcówce, można wybrać lancę z szybkim zaworem odcinającym. W każdej chwili można zatrzymać zraszanie, ściskając uchwyt. Jest to przydatne na przykład podczas przechodzenia przez suche miejsca w uprawach. Lanca z szybkim zaworem odcinającym jest dostępna w rozmiarach 60 cm i 90 cm.

Uwaga:
 szybki zawór odcinający jest o wiele bardziej podatny na uszkodzenie niż lanca z kranem i dlatego nie nadaje się do ciągłego użytkowania.


Lanca do czyszczenia pod ciśnieniem

Hoe kies ik een spuitpistool voor hogedrukreiniging?Za pomocą myjki wysokociśnieniowej można łatwo usunąć uporczywy brud. Ponieważ woda jest przepychana przez lancę pod bardzo wysokim ciśnieniem, podczas czyszczenia tą metodą, potrzebna jest specjalna lanca, który wytrzyma tak wysokie ciśnienie. Na takiej lancy można zamontować różnego rodzaju dysze do oprysków.

Różne długości

Lance opryskowe dostępne są w różnych rozmiarach. Chcesz mieć większy zasięg, a może chcesz mieć możliwość dotarcia do miejsc położonych na większej wysokości? Wtedy najlepiej wybrać długą lancę. Jeśli nie ma takiej potrzeby, wystarczy krótka lanca. Można również wybrać lancę teleskopową. Jest ona rozkładana i dlatego można ją stosować w obu przypadkach.

Lanca wyginana

Do czyszczenia trudno dostępnych miejsc można użyć lancy wyginanej. Można ustawiać ją w różnych pozycjach.

Dysze i dołączane akcesoria

Do czyszczenia myjką wysokociśnieniową potrzebna jest nie tylko lanca, ale również dysza. Istnieją różne typy dysz i innych akcesoriów, z których każda nadaje się do innych zastosowań. Tutaj dowiesz się, jak dobrać właściwą dyszę lub inne dołączane akcesoria.


Do not delete this link