Koszyk
0 produkt(y)
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wiodący w ogrodnictwieDostawca produktów i usługSpecjaliści w wielu dziedzinachOgólnoświatowy dostawca
Na skróty

  Pomoc

   Masz pytanie dotyczące sklepu?
   Zadzwoń: 32 326 20 69

   Kontakt z działami sprzedaży:
   Warszawa 22 721 58 04
   Tychy 32 326 20 60
   Poznań 61 872 61 51

Maszyny i urządzenia Visser Horti System

Więcej

Zamgławiacze pulsFOG

Więcej

Opryskiwacze i akcesoria

Więcej
 • Opryskiwacz plecakowe dla profesjonalistów

  Dzięki swoim właściwościom opryskiwacze Birchmeier umożliwiają zaspokojenie wszystkich potrzeb współczesnego ogrodnictwa w zakresie aplikacji niewielkich ilości preparatów (ochrona roślin, skarlanie, dezynfekcja, nawożenie dolistne).

  Więcej
 • Doniczkarki Javo

  Firma Javo jest jednym z największych światowych producentów maszyn szkółkarskich i ogrodniczych. Skupienie na znajdowaniu najlepszych dla klientów rozwiązań pozwoliło firmie wypracować ofertę niezawodnych urządzeń, służących właścicielom całe lata. Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych produktów Javo.

  Więcej
 • Zamgławianie przeciwprzymrozkowe: pulsFOG BIO

  Doskonałą metodą ochrony plantacji przed przymrozkami jest wytworzenie bariery chroniącej powierzchnię gruntu i uprawę przed utratą ciepła. Barierą taką jest mgła wytwarzana za pomocą zamgławiaczy pulsFOG.

  Więcej
 • Sprawny transport wewnętrzny - maty do wozków CC

  Linia produktów ułatwiających ruch kołowy w obrębie gospodarstwa: płyty wykonane z gumy, trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Bardzo łatwe w użyciu – lekkie (w porównaniu do produktów betonowych), a przede wszystkim nie wymagające grubej warstwy podbudowy – wystarczy 5 cm drobnego żwiru.

  Więcej
 • Deszczownie Leader – bezproblemowe nawadnianie

  W upalne lato długotrwałe susze i wysokie temperatury mogą siać spustoszenie w uprawach roślin. Warto się na nie przygotować i pomyśleć o sprzęcie nawadniającym.

  Więcej
 • Automatyzacja Visser Horti Systems

  Firma Visser Horti Systems od 1967 roku zajmuje się projektowaniem i sprzedażą najwyższej jakości maszyn ogrodniczych oraz kompletnych linii produkcyjnych, zarówno dla małych szkółek jak i dużych gospodarstw ogrodniczych. Poprzez utrzymywanie stałego kontaktu ze szkółkarzami i ogrodnikami, Visser jest w stanie dostarczyć szeroką gamę produktów dopasowanych dokładnie do wymagań klientów jak i nieustanie zmieniających się potrzeb rynku.

  Więcej
Urządzenia i maszyny
W tym dziale znajdą Państwo wszelkiego rodzaju maszyny używane w uprawach ogrodniczych: opryskiwacze, deszczownie, zamgławiacze, wózki (dachowe, do zbiorów, duńskie), pianownice, a także wszelkiego rodzaju urządzenia pomiarowe.
Nasi pracownicy doradzą, jakie modele wybrać, aby osiągnąć cel: płynnie funkcjonujący zakład produkcyjny. Nasi dostawcy zaliczają się do czołówki w branży ogrodniczej, dzięki czemu mogą Państwo być pewni niezawodności i wysokiej jakości dostarczanych przez nas urządzeń. Reprezentujemy m.in. następujące marki: Javo, Visser, pulsFOG, Birchmeier, O.R.M.A..
Dział ten obejmuje również wszelkiego rodzaju maszyny przydatne w szkółkarstwie: doniczkarki, transplantery, przenośniki, stoły buforowe, siewniki, wózki widelcowe i wiele innych. Ze względu na indywidualne potrzeby klienta, prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy przygotują odpowiednio dopasowaną ofertę.

Do not delete this link