Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz

Urządzenia i maszyny ogrodnicze

Rosnące koszty zatrudnienia oraz zmniejszająca się dostępność wykwalifikowanych pracowników sprawiają, że automatyzacja produkcji ogrodniczej coraz bardziej zyskuje na znaczeniu. Nowoczesne urządzenia i maszyny pozwalają nie tylko odciążyć pracowników i usprawnić ich pracę, lecz również przyspieszyć i zestandaryzować produkcję roślin. Wszystko to przekłada się na znaczny wzrost wykorzystania profesjonalnych maszyn ogrodniczych w Polskich gospodarstwa. Royal Brinkman oferuje szeroką gamę sprzętu stosowanego w szklarniach i szkółkach, które pomagają zoptymalizować procesy produkcji.


Wybierz grupę produktów:


Profesjonalne maszyny ogrodnicze

W ofercie Royal Brinkman znajdziesz szeroką gamę maszyn ogrodniczych i szkółkarskich, od opryskiwaczy i zamgławiaczy, przez wózki do transportu wewnętrznego aż po zaawansowane urządzenia do mycia szklarni czy likwidacji upraw. Dostępne w naszym sklepie urządzenia i maszyny bazują na najwyższej jakości rozwiązaniach technicznych, opracowanych w samym sercu branży ogrodniczej - w Holandii.

Wybierz sprawdzone przez nas, najwyższej jakości urządzenia i maszyny ogrodnicze cenionych marek:
 • Berg Hortimotive
 • Weterings Machinery
 • Visser
 • Empas
 • Birchmeier
 • PulsFog
 • Javo
Wybierając urządzenia i maszyny powyższych marek, sięgasz po sprawdzone rozwiązania, które zapewnią zwiększenie wydajności i usprawnienie pracy w Twoim gospodarstwie ogrodniczym. Wieloletnia współpraca z producentami maszyn ogrodniczych pozwala nam zapewnić Ci kompleksowe wsparcie na każym etapie pracy z urządzeniami - od wyboru po serwis i prace konserwacyjne.


W ROYAL BRINKMAN OFERUJEMY MASZYNY I URZĄDZENIA DLA:WARZYW
SZKLARNIOWYCH

OWOCÓW
JAGODOWYCH

UPRAW
SZKÓŁKARSKICH

ROŚLIN
OZDOBNYCH

UPRAW
SADOWNICZYCH


 • Kompleksowe wsparcie w Royal Brinkman

  Odpowiedni dobór maszyn i urządzeń do prowadzenia uprawy pozwala na optymalizację procesów produkcyjnych i osiągnięcie wysokiego zwrotu z inwestycji. Dzięki ścisłej współpracy z zespołami techników w Holandii oraz w całej Europie zespół naszych specjalistów udzieli Ci kompleksowego wsparcia w wyborze, użytkowaniu, eksploatacji oraz serwisowaniu maszyn i urządzeń. Ponad 130 lat doświadczenia w branży daje nam wszechstronną wiedzę, która pozwala nam na co dzień wspierać i usprawniać prowadzenie upraw w setkach gospodarstw ogrodniczych w Polsce.

  Oferujemy wsparcie w zakresie usprawnienia i optymalizacji:
  - transportu wewnętrznego
  - oprysków i zamgławiania
  - mycia i dezynfekcji szklarni
  - doniczkowania i rozdrabniania substratów
  - likwidacji uprawy
Masz pytanie dotyczące maszyn i urządzeń?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub wiadomości e-mail. Nasi specjaliści udzielą odpowiedzi na Twoje pytania i przygotują ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.


Przemysław Wrześniewski, Grzegorz Surman, Dawid Cyran

Wyślij e-mail
Do not delete this link