Strona główna    Twoje osobiste ceny

Twoje osobiste ceny - wszędzie


Dokonujemy indywidualnych uzgodnień z naszymi klientami. Pozwala to zobaczyć Twoje osobiste ceny w sklepie internetowym! Rabaty przypisywane są przez opiekunów klienta. Kiedy zwracasz się z prośbą o przesłanie dostępu do sklepu internetowego, Twój opiekun przypisuje odpowiadający Twoim potrzebom rabat na produkty, które kupujesz najczęściej.

Po otrzymaniu dostępu do sklepu internetowego możesz składać zamówienia samodzielnie. Nieważne, czy złożysz je w sklepie internetowym, czy telefonicznie - Twoje ceny zawsze będą uwzględniały przypisany Ci rabat.

Jeśli chcesz zamówić dużą ilość jakiegoś produktu, możesz poprosić o ofertę, wysyłając formularz i podając ilość. Twoje zapytanie trafi do przypisanego Ci opiekuna. Gdy oferta będzie gotowa, możesz ją obejrzeć wchodząc na Moje konto - Oczekujące oferty. Tak wygląda osobisty sklep internetowy!


Więcej informacji

Masz pytania lub wątpliwości dotyczące sklepu internetowego Royal Brinkman? Wypełnij i wyślij poniższy formularz. Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą możliwie szybko.