Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz
Logo image

Posadzka zalewowa ErfGoed Floor

Do not delete this link

Posadzka zalewowa ErfGoed Floor

Kod towaru: P00000053

Cena produktu dostępna po zalogowaniu.

Nie masz jeszcze konta? Poproś o dane logowania w 1 minutę: poproś o dostęp.

szt.
Cena na zapytanie
Twoje zapytanie zostanie przesłane do przypisanego Ci opiekuna, który skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe.
Royal Brinkman nie obsługuje klientów indywidualnych (osób prywatnych).

Informacje o produkcie

Posadzki ErfGoed: najlepszy fundament dla twoich roślin
Posadzki zalewowe ErfGoed zapewniają otrzymanie zdrowych, silnych i jednorodnych roślin. Idealne dla każdego gatunku roślin.


 

Doskonałe dla każdej uprawy
Główną warstwę podłoża stanowi porowaty kamień. Z chwilą, gdy warstwa ta wypełni się wodą, woda wypływa na całej powierzchni jednocześnie. Gdy rośliny otrzymają wystarczającą ilość wody, jej poziom równomiernie się obniża. Wierzchnia warstwa kamienia przykryta jest specjalną membraną zapobiegającą przerastaniu korzeni oraz wytwarzającą specyficzny mikroklimat. Od spodu posadzka wyścielona jest grubą folią, dzięki czemu cała woda użyta do podlewania roślin wraz z rozpuszczonymi w niej nawozami podlega recyrkulacji, co znacznie zmniejsza jej zużycie.

Równomierny wzrost i wyrównanie roślin
Posadzka ErfGoed przygotowywana jest z najwyższą dokładnością przy pomocy laserowych niwelatorów oraz maszyn równających. Uzyskujemy idealnie płaską powierzchnię posadzki. Dzięki temu wszystkie rośliny ustawione na posadzce dostają identyczną ilość wody przez taki sam okres czasu. Zapewnia to równomierny wzrost wszystkich roślin.

Sposób na zdrowe rośliny
Po zalaniu posadzki wodą i podlaniu roślin, zawory otwierają się automatycznie, a następnie woda spływa równomiernie z całej powierzchni pionowo w dół do rur drenażowych (nie jak w przypadku betonu, na jedną stronę). Oznacza to że korzenie roślin oraz doniczki nie pozostają w wodzie, a na posadzce nie pozostaje najmniejsza warstwa wody oraz nie tworzą się kałuże, dzięki temu powietrze może się dostać pod doniczkę, zwiększając wzrost korzeni, roślin i zmniejszając rozwój glonów i chorób.

Oszczędność pracy
Dzięki dostarczeniu każdej roślinie identycznej ilości wody i nawozów, uzyskujemy wysokiej jakości jednolity plon, co oznacza że można prowadzić zbiór roślin bez dodatkowego sortowania.
» 100% jednorodnego plonu
» 100% recyrkulacji
» 90% mniej awarii
» 30% oszczędności pracy
» 25% oszczędności energii
» 20% więcej roślin

Jeśli chciałbyś otrzymać ofertę lub zadać pytanie, skorzystaj z niebieskiego guzika obok zdjęcia.

Do not delete this link