Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz

Technika szklarniowa i ogrodnicza 

W dobie rosnących kosztów pracy oraz środków niezbędnych do prowadzenia uprawy, wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technicznych do upraw ogrodniczych staje się niezbędnym elementem wydajnej produkcji roślin. Technika szklarniowa pozwalana przyspieszenie procesów związanych z prowadzeniem i pielęgnacją uprawy, co przekłada się na znaczne oszczędności w kosztach zatrudnienia pracowników. Ponadto, dzięki wysokiej precyzji dawkowania środków (nawozów, środków ochrony roślin lub wody) pozwala na optymalizację ilości ich zużycia. Rośliny otrzymują tylko tyle pożywki, ile potrzebują do zdrowego wzrostu i rozwoju. Wskutek tego rosną i owocują bujniej, a koszt zużycia wody czy nawozu spada. Poznaj rozwiązania techniczne do upraw ogrodniczych, dostępne w Royal Brinkman.Wybierz grupę produków:
Rozwiązania techniczne do szklarni, tunelu i sadu


Zwiększenie wydajności uprawy stanowi kluczowe wyzwanie dla profesjonalnych producentów roślin. Rozwiązania techniczne dostępne w Royal Brinkman pozwalają na uzyskanie większych i lepszych jakościowo plonów zarówno w uprawach szklarniowych, jak i szkółkarskich i sadowniczych. W zależności od sposobu prowadzenia produkcji, areału, rodzaju uprawianych roślin oraz możliwości inwestycyjnych Twojego gospodarstwa nasi specjaliści pomogą dobrać najbardziej opłacalne rozwiązania techniczne dla Twojej uprawy.


W ROYAL BRINKMAN OFERUJEMY ROZWIĄZANIA TECHNICZNE DLA:WARZYW
SZKLARNIOWYCH

OWOCÓW
JAGODOWYCH

UPRAW
SZKÓŁKARSKICH

ROŚLIN
OZDOBNYCH

UPRAW
SADOWNICZYCH


Sprawdzeni producenci rozwiązań technicznych 

Naszym priorytetem jest dostarczanie najbardziej zaawansowanych, a przy tym sprawdzonych i bezpiecznych produktów oraz instalacji technicznych. Dbamy o to, by wprowadzane przez nasz rozwiązania techniczne przynosiły wymierne korzyści, pozwalając na zwiększenie ilości oraz poprawę jakości plonów, a także zmniejszenie kosztów pracy. Aby sprostać temu wyzwaniu, nawiązaliśmy współpracę ze znanymi, sprawdzonymi producentami, docenianymi przez producentów roślin w całej Europie oraz na świecie. Są to między innymi:

Netafim - instalacje nawadniające 
Priva - komputery klimatyczne 
DryGair - osuszacze powietrza 
Moleaer - generatory nanopęcherzyków
Berg Hortimotive - wózki szklarniowe
Javo - doniczkarki i maszyny szkółkarskie
Van der Ende
Van der Waay
Weterings Machinery

  • Fachowe doradztwo w Royal Brinkman


    Zespół techników Royal Brinkman to grupa doświadczonych fachowców, specjalizujących się w projektowaniu, instalacji i serwisie systemów Netafim, Priva, DryGair i innych. Dzięki rozległej wiedzy i doświadczeniu naszych techników możesz mieć pewność, że wybrane przez Ciebie rozwiązania techniczne zostaną dostosowane do potrzeb Twojej uprawy, przynosząc Ci wymierne zyski.

    Nasi specjaliści będą towarzyszyć Ci na każdym etapie realizacji inwestycji: od momentu analizy warunków klimatycznych/ nawodnieniowych, przez określenie warunków optymalnych do wzrostu roślin, aż po wybór odpowiednich rozwiązań oraz instalację urządzeń. Pozostając w bliskich relacjach z klientami, zespół techników służy wsparciem oraz fachowym doradztwem również w czasie eksploatacji, konerwacji oraz prac serwisowych. 
Masz pytanie dotyczące projektów technicznych?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub wiadomości e-mail. Nasi specjaliści udzielą odpowiedzi na Twoje pytania i przygotują ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.Grzegorz Surman, Grzegorz Borowski, Paweł Sobiecki

Wyślij e-mail
Do not delete this link