Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz
Strona główna  Potrzebne w produkcji szkółkarskiej

Potrzebne w produkcji szkółkarskiej - przegląd najpopularniejszych produktówRoyal Brinkman oferuje pełen asortyment produktów niezbędnych na każdym etapie produkcji szkółkarskiej: maty ściółkujące i podsiąkowe, folie do podwieszania, doniczki, kontenery, kuwety wysiewne, różnego rodzaju spinki, kratownice szkółkarskie, bambusy i podpory, środki ochrony chemicznej (fungicydy, insektycydy, akarycydy), preparaty wspomagające i biostymulatory, owady i nicienie pożyteczne, nawozy stałe i płynne, mikroelementy, preparaty cieniujące, maszyny do pielęgnacji, myjki do szklarni, osuszacze powietrza, dystrybutory owadów pożytecznych, sulfuratory, komputery klimatu, opryskiwacze, mierniki EC i pH, maski, filtry, kombinezony do oprysków, akcesoria do podlewania oraz kompletne systemy nawadniające.

Wśród naszych rozwiązań znajdują się również systemy automatyzacji prac szkółkarskich, takie jak znane od lat doniczkarki Javo, stoły buforowe, rozdrabniacze do big-bali, czy wózki widelcowe.

Kratownice szkółkarskie - łatwiejsze ustawianie i transport roślin

Przewracanie roślin przez wiatr to utrapienie wielu szkółek w terenie otwartym. Przewrócone rośliny nie tylko są narażone na uszkodzenia mechaniczne (stanowiące wrota infekcji chorób grzybowych), ale też nie zostają odpowiednio nawodnione podczas podlewania, bo woda zamiast trafiać do podłoża, oblewa leżącą doniczkę. Niedrogim rozwiązaniem tego problemu są kratownice szkółkarskie, dostępne dla różnych wielkości doniczek. Dodatkową zaletą kratownic jest ułatwienie liczenia roślin.

Kratownice szkółkarskie

Ograniczenie rozwoju chwastów

Aparaty szkółkarskie i produkty do wiązania


Masz pytanie?
Jeśli masz pytania odnośnie produktów dla szkółek, systemów automatyzacji lub chciałbyś otrzymać ofertę, wypełnij i wyślij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe.


Do not delete this link