Wszystko dla profesjonalnego ogrodnictwaIndywidualne porady specjalistówPonad 10 000 produktów
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa
Strona główna  Potrzebne w produkcji szkółkarskiej

Potrzebne w produkcji szkółkarskiej - przegląd najpopularniejszych produktówRoyal Brinkman oferuje pełen asortyment produktów niezbędnych na każdym etapie produkcji szkółkarskiej: maty ściółkujące i podsiąkowe, folie do podwieszania, doniczki, kontenery, kuwety wysiewne, różnego rodzaju spinki, kratownice szkółkarskie, bambusy i podpory, środki ochrony chemicznej (fungicydy, insektycydy, akarycydy), preparaty wspomagające i biostymulatory, owady i nicienie pożyteczne, nawozy stałe i płynne, mikroelementy, preparaty cieniujące, maszyny do pielęgnacji, myjki do szklarni, osuszacze powietrza, dystrybutory owadów pożytecznych, sulfuratory, komputery klimatu, opryskiwacze, mierniki EC i pH, maski, filtry, kombinezony do oprysków, akcesoria do podlewania oraz kompletne systemy nawadniające.

Wśród naszych rozwiązań znajdują się również systemy automatyzacji prac szkółkarskich, takie jak znane od lat doniczkarki Javo, stoły buforowe, rozdrabniacze do big-bali, czy wózki widelcowe.

Kratownice szkółkarskie - łatwiejsze ustawianie i transport roślin

Przewracanie roślin przez wiatr to utrapienie wielu szkółek w terenie otwartym. Przewrócone rośliny nie tylko są narażone na uszkodzenia mechaniczne (stanowiące wrota infekcji chorób grzybowych), ale też nie zostają odpowiednio nawodnione podczas podlewania, bo woda zamiast trafiać do podłoża, oblewa leżącą doniczkę. Niedrogim rozwiązaniem tego problemu są kratownice szkółkarskie, dostępne dla różnych wielkości doniczek. Dodatkową zaletą kratownic jest ułatwienie liczenia roślin.

Kratownice szkółkarskie

Aparaty szkółkarskie i produkty do wiązania


Masz pytanie?
Jeśli masz pytania odnośnie produktów dla szkółek, systemów automatyzacji lub chciałbyś otrzymać ofertę, wypełnij i wyślij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe.


Do not delete this link

Potrzebujesz porady?

Zadzwoń do jednego z naszych oddziałów:

Poznań 61 872 61 51
Warszawa 22 721 58 04
Tychy 32 326 20 60

Godziny pracy

Newsletter

Czy chcesz być informowany na bieżąco i otrzymywać comiesięczne informacje o nowościach oraz korzystać z naszych promocji?
Bądź z nami na social media
Facebook Twitter Linkedin YouTube
Masz pytanie? Zadzwoń:
Warszawa: 22 721 58 04
Tychy: 32 326 20 60
Poznań: 61 872 61 51