Wszystko dla profesjonalnego ogrodnictwaIndywidualne porady specjalistówPonad 10 000 produktów
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa

Zbiorniki na wodę

Więcej

Dozowniki Dosatron

Więcej

Kroplowniki i kapilary

Więcej

 • Posadzki zalewowe ErfGoed

  Posadzki zalewowe ErfGoed zapewniają otrzymanie zdrowych, silnych i jednorodnych roślin. Idealne dla każdego gatunku roślin.

  Więcej
 • Viscon Hydroponics

  Viscon Hydroponics jest pierwszym w pełni zautomatyzowanym systemem hydroponicznej uprawy roślin, stosowanym u największego producenta sałaty w Holandii. Najważniejszym celem systemu jest bezpieczna i efektywna produkcja roślin na potrzeby rynku produktów świeżych. Viscon Hydroponics skupia się na uprawie roślin o krótkim cyklu produkcyjnym takich jak zioła, odmiany sałaty i kapusty.

  Więcej
 • Maszyna do pakowania Omori STN 8500

  Maszyna OMORI STN 8500 jest przeznaczona do pakowania różnego rodzaju żywności: mięsa, ryb, drobiu, warzyw, grzybów i owoców. Maksymalna wydajność to 120 opakowań na minutę, w zależności od wymiarów produktu i sposobu dostarczania tacek.

  Więcej

Projekty techniczne

Royal Brinkman ma oddziały we wszystkich najważniejszych dla branży ogrodniczej rejonach świata. Dzięki wieloletniej wymianie doświadczeń z tych miejsc, jesteśmy w stanie dostarczyć najlepsze i najnowocześniejsze technologie. Oprócz kompleksowych projektów „pod klucz” realizujemy również mniejsze przedsięwzięcia. Oferowane przez nas rozwiązania charakteryzuje niezawodność, wysoka jakość i trwałość.
Dzięki współpracy z firmami Viscon BV, Selo BV, Boix, Unifortes, nasza działalność w zakresie automatyzacji wychodzi poza ogrodnictwo. Nasi technicy dostarczają projekty dla pieczarkarni, wylęgarni drobiu oraz dla branży spożywczej. W swoim dorobku mamy dostawy ponad 35 maszyn pakujących Omori na rynku Europy Wschodniej, a we współpracy z Viscon BV wykonaliśmy projekty dla największych w Polsce wylęgarni drobiu.

Do not delete this link