Sklep    Bank wiedzy    Pojemniki i opakowania   System WaterWick

Produkty WaterWick: łatwe nawadnianie - i nie tylko!

WaterWick jest prostym sposobem na utworzenie wartości dodanej, pozwalającej osiągnąć zadowolenie klienta w całym łańcuchu dostaw: od odsprzedawcy po klienta końcowego. Jest to także sposób zadziwiająco skutecznie poprawiający wzrost i kondycję roślin.
Produkty z serii WaterWick stworzono po to, by przedłużyć trwałość roślin w punkcie sprzedaży i w czasie transportu, oraz by ułatwić ich pielęgnację u klienta końcowego. Okazało się jednak, że Waterwick może być również bardzo przydatny w produkcji roślin doniczkowych. Wszystkie produkty z serii WaterWick nadają się dla ziół, roślin doniczkowych i rabatowych.

WaterWick – jak to działa?

Zasada działania opiera się na umieszczeniu w doniczce z rośliną biało-niebieskiego sznurka sięgającego rezerwuaru wody w osłonce doniczki. Za pomocą tego sznurka woda jest dostarczana do korzeni rośliny w takiej ilości, jakiej dana roślina potrzebuje. Roślina pobiera wodę wtedy, kiedy jej potrzebuje, a więc jej trwałość handlowa jest dłuższa, a straty z powodu niedoboru wody są znacznie niższe. Również u klienta końcowego roślina zachowuje atrakcyjny wygląd i dobrą kondycję, dzięki stałemu dostępowi wody. Jej pielęgnacja zaś jest znacznie łatwiejsza.
Sznurek WaterWick nadaje się do wszystkich roślin. Może być mocowany ręcznie za pomocą plastikowej wtyczki lub automatycznie – za pomocą aplikatora WaterWick firmy Visser Horti Systems.


Osłonki dekoracyjne MDF

Do doniczek z WaterWick dostępny jest szeroki asortyment osłonek w wielu oryginalnych wzorach. Osłonki mogą być wykonane z papieru, plastiku lub ceramiki. Osłonki nie przepuszczają wody oraz zapewniają przestrzeń na rezerwę wody. Rośliny w kolorowych osłonkach świetnie się prezentują i mogą być wyjątkowym prezentem – na specjalne okazje lub bez okazji.
- osłonki papierowe
- osłonki transparentne

Osłonki plastikowe (osłonki MDF) dostępne są w wielu wzorach tematycznych: na Boże Narodzenie, Walentynki, Wielkanoc, Dzień Matki, jesienne, wiosenne i na każdą inna okazję. Istnieje również możliwość wykonania osłonek z indywidualnym wzorem. Dodatkową zaletą tej wersji osłonek jest większa trwałość (osłonki papierowe zapewniają wodoodporność na co najmniej 6 tygodni), są też wyposażone w okienko ułatwiające kontrolę poziomu wody w osłonce. Ten rodzaj osłonek dostępny jest do doniczek 12, 14, 17 i 19 cm. Istnieje również możliwość wykonania indywidualnego wzoru na zamówienie (minimalna ilość: 15000 szt.)


   
   
Różnorodność produktów z serii WaterWick


Seria WaterWick obejmuje wiele ciekawych produktów, przydatnych w domu, na balkonie czy tarasie. Łączy je estetyczny wygląd oraz łatwa pielęgnacja.
Przykładowe produkty:

 waterwick  
 Royal Mini Garden  Doniczka patio-pot Donica Royal Tower 
Zalety systemu WaterWick

- pewny: testowany przez największych producentów roślin doniczkowych oraz w największych punktach sprzedaży w USA
- produkt rozwinięty przez największego producenta roślin doniczkowych w USA, zdobywcy nagrody Grower of the Year
- wysoko wydajna metoda nawadniania
- możliwość montażu ręcznego lub automatycznego
- możliwość zastosowania w każdym rozmiarze doniczek, dla każdego gatunku roślin
- dostępny w różnych grubościach (dla roślin o różnych wymaganiach)
- używany podczas uprawy poprawia jakość roślin
- rozwiązanie dla systemów zalewowych
- w systemie uprawy z płaską doniczką (T pot) pozwala zaoszczędzić 50% substratu!
- dostępność dopasowanych elementów systemu
- wsparcie marketingowe dla producenta, dystrybutora i odsprzedawcy
- międzynarodowa sieć sprzedaży


Masz pytanie?

Jeśli chciałbyś zadać pytanie, wypełnij i wyślij poniższy formularz - w dni robocze postaramy się skontaktować z Tobą w ciągu 24 godzin!