Indywidualne porady specjalistówPonad 10 000 produktówProgram lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa

Porady i usługi

Oprócz ponad 30.000 produktów, Royal Brinkman oferuje również porady oraz usługi w różnych dziedzinach. Kliknij w jeden z tematów, aby zobaczyć, jakiego rodzaju porady i usługi oferujemy w tym zakresie.

Advies & diensten

Zakładanie uprawy

Poproś o ofertę na folię
Potrzebujesz folii o danych parametrach? Wypełnij formularz, a przygotujemy dla Ciebie ofertę!
» Więcej

Poproś o ofertę na zawieszki (haki) do pomidora
Potrzebujesz zawieszek o danych parametrach? Wypełnij formularz, a przygotujemy dla Ciebie ofertę!
» Więcej

Poproś o ofertę na maty kokosowe Jiffy
Potrzebujesz mat uprawowych o danych parametrach? Wypełnij formularz, a przygotujemy dla Ciebie ofertę!
» Więcej

Pielęgnacja

Poproś o ofertę na nawozy
Potrzebujesz konkretnych nawozów w dancyh ilościach? Wypełnij formularz, a przygotujemy dla Ciebie ofertę!
» Więcej

Dezynfekcja i ochrona

Zadaj pytanie na temat integrowanej ochrony roślin
Masz pytanie związane z integrowaną ochroną roślin? Nasi specjaliści chętnie na nie odpowiedzą.
» Więcej

Protokoły kontroli jakości środków biologicznych
Jakość środków biologicznych ma znaczenie dla skutecznego zwalczania chorób i szkodników, a w przypadku trzmieli dla efektywnego zapylania. Jakość tę sprawdzają już przed wysyłką pracownicy zespołu kontroli jakości, lecz otrzymując tego rodzaju preparaty, możemy zdecydować się na samodzielnie skontrolowanie ich jeszcze raz.
» Więcej

Jak przeprowadzać skanowanie dezynfekcyjne?
Właściwa higiena w zakładzie produkcyjnym ma na celu ochronę upraw przed chorobami roślin i czynnikami chorobotwórczymi. Aby zweryfikować poziom higieny w przedsiębiorstwie, można przeprowadzić skanowanie dezynfekcyjne.
» Więcej

Poradnik ukorzeniania
Stosowanie ukorzeniaczy jest najpopularniejszą metodą pobudzania sadzonek do wytwarzania korzeni równocześnie i równomiernie. Na ukorzenianie sadzonek mają wpływ czynniki zewnętrzne, jednak równie ważny jest dobór odpowiedniego ukorzeniacza.
» Więcej

Pojemniki i opakowania

Poproś o ofertę na kratownice szkółkarskie
Kratownice szkółkarskie typu V zostały przystosowane do potrzeb każdej szkółki. Możliwe jest wykonanie kratownic o dowolnych wymiarach, na indywidualne zamówienie - wystarczy wypełnić formularz dostępny poniżej.
» Więcej

Urządzenia i maszyny

Wyszukiwarka części zamiennych
Wyszukiwarka części zamiennych pomaga wyszukać odpowiednią część dla wybranego urządzenia lub maszyny w 3 prostych krokach.
» Więcej

Zapytaj o produkty firmy Visser
Firma Visser Horti Systems zajmuje się projektowaniem i sprzedażą najwyższej jakości maszyn ogrodniczych oraz kompletnych linii produkcyjnych, zarówno dla małych szkółek jak i dużych gospodarstw ogrodniczych.
» Więcej

Zapytaj o doniczkarki Javo
Firma Javo jest jednym z największych światowych producentów maszyn szkółkarskich i ogrodniczych. Skupienie na znajdowaniu najlepszych dla klientów rozwiązań pozwoliło firmie wypracować ofertę niezawodnych urządzeń, służących właścicielom całe lata.
» Więcej

Zadaj pytanie na temat automatyzacji Viscon

Viscon Group tworzy innowacyjne, trwałe i inteligentne rozwiązania logistyczne dla ogrodnictwa oraz branży spożywczej. Ideą firmy jest zadawanie pytań, szukanie nowych rozwiązań i dynamiczny rozwój. Obecnie Viscon Group jest aktywna w ogrodnictwie, przemyśle świeżych produktów, drobiarstwie i branży spożywczej.
» Więcej

Projekty techniczne

Dobór odpowiedniego zbiornika do magazynowania wody
Praktycznym i sprawdzonym rozwiązaniem przechowywania wody w gospodarstwie są wolnostojące zbiorniki na wodę. Zbiornik składa się z metalowych ścian bocznych, filcowej wyściółki wewnętrznej, wewnętrznego płaszcza foliowego oraz pokrywy naciąganej lub pływającej.
» Więcej

Etapy budowy zbiornika do magazynowania wody

Planując postawienie zbiornika trzeba wziąć pod uwagę wymiary pomieszczenia jakim dysponujemy lub wielkość powierzchni - w przypadku zbiorników zewnętrznych.
» Więcej

Usługi online

Bank wiedzy
Poza szerokim asortymentem produktów i usług, Royal Brinkman oferuje także wiedzę, by wesprzeć Cię w prowadzeniu uprawy. Bank wiedzy jest właściwym miejscem, jeśli szukasz różnych informacji: poręcznych narzędzi do kalkulacji, przydatnych w tworzeniu terminarzy nawożenia, porad dotyczących dezynfekcji i napraw oraz wielu innych pożytecznych wskazówek.
» Więcej

Aplikacja Royal Brinkman
Za pomocą aplikacji można złożyć zamówienie lub przesłać zapytanie ofertowe, używając wiadomości tekstowych, głosowych, a nawet samego zdjęcia produktu.
» Więcej

Umów się na spotkanie
Pracownicy Royal Brinkman to grupa ekspertów, posiadających rozległą wiedzę na temat produktów przydatnych podczas każdego etapu uprawy. Jeśli chciałbyś spotkać się z jednym z naszych pracowników, wypełnij i wyślij poniższy formularz – nasi pracownicy odpowiedzą możliwie szybko i potwierdzą datę spotkania.
» Więcej

Poproś o dostęp do sklepu internetowego
Sklep internetowy Royal Brinkman pozwala nie tylko na łatwe i szybkie składanie zamówień. Dostępne w nim funkcje pozwalają znacznie oszczędzić czas: pomagają w planowaniu przyszłych zakupów, w każdej chwili możliwy jest wgląd w historię zamówień, statystyki, powtórzenie wybranego zamówienia.
» Więcej

FAQ - Najczęściej zadawane pytania
Masz pytania na temat sklepu? Możesz skontaktować się z nami bezpośrednio pod numerem 32 326 30 69 lub znajdź odpowiedź na swoje pytanie wśród najczęściej zadawanych pytań.
» Więcej

Pozostałe

Przydatne linki
W tym miejscu zebraliśmy odnośniki to najpopularniejszych portali branżowych.
» Więcej

Odwiedź Royal Brinkman
Kiedy nasi pracownicy odwiedzają klientów, poznają strukturę ich gospodarstw. Chcielibyśmy, aby również nasi klienci mogli odwiedzić nasza firmę - zobaczyć, jak jesteśmy zorganizowani i w jaki sposób pracujemy!
» Więcej

Podziel się swoją opinią

Stale pracujemy nad poprawianiem naszego serwisu, tak aby był jak najbardziej przyjazny klientom i możliwie łatwy w obsłudze. Twoja opinia ma dla nas ogromne znaczenie! Wypełnij formularz - zajmie Ci to 30 sekund.
» Więcej

Masz pytanie?

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami wypełniając poniższy formularz. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe.
Do not delete this link