Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz

Uchwyty Hebo


Uchwyty Hebo służą do sprawnego i szybkiego pakowania roślin w rękawy foliowe, bez ryzyka uszkodzenia kwiatów i liści, a dzięki prostej metodzie działania pozwalają na znaczne oszczędności czasu i kosztów pracy.
Istnieją różne typy uchwytów Hebo, przeznaczone do różnych rozmiarów rękawów oraz do różnych rodzajów zastosowania. W tym artykule nasi specjaliści zebrali praktyczne wskazówki, pomocne przy wyborze odpowiedniego uchwyt Hebo.
Modele uchwytów Hebo

Dostępne są dwa modele uchwytów Hebo: Hebo Plus i Hebo Super Power. Mają one różne właściwości i możliwości, przedstawione w poniższej tabeli:


Hebo Plus
Hebo Super Power
Umożliwia łatwe i szybkie pakowanie roślin

Zapewnia oszczędność czasu

Przeznaczony do bardzo intensywnego użytkowania

Przeznaczony do wkładania wielu zgrzewek worków jednocześnie

Posiada krzywki odbijające w kołnierzu*

* Krzywki odbijające w kołnierzu zapewniają, że brzegi perforacji owijanego materiału automatycznie skończą się we właściwym miejscu.

Uchwyty Hebo Plus


  • Formaty

    Oba modele są dostępne w różnych formatach. Każdy format przeznaczony jest do innej szerokości owijania. Jest to szerokość góry osłony podana w centymetrach.


    Części i akcesoria

    Dla uchwytów Hebo dostępne są również części luzem, takie jak np. sprężyny, kołnierze czy bloki zawiasów. Ponadto, istnieją różnorakie akcesoria do uchwytów Hebo, dzięki którym owijanie może stać się jeszcze prostsze, jak np. wspornik stołowy, zacisk stołu czy elastyczne tacki.

Uchwyty Hebo Super Power do intensywnego użytkowania  • Jak założyć uchwyt Hebo?


    Dowiedz się jak szybko i sprawnie zamontować uchwyt Hebo na stojaku. W filmiku nasz specjalista pokazuje jak zrobić to krok po kroku.

Do not delete this link