Wszystko dla profesjonalnego ogrodnictwaIndywidualne porady specjalistówPonad 10 000 produktów
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa

Pakowanie

Więcej

Stojaki, kratownice, stoły

Więcej

Bambusy i paliki

Więcej

 • Niezwykła technika nadruku TEKU: IML-MCI

  Pojemniki Pöppelmann TEKU® – MCI 21, MCI 23 i MCI 26 o pojemnościach 4; 5 i 7,5 litra dostępne są teraz także w wersjach IML-MCI. W procesie IML (in-mould labelling) atrakcyjnie zadrukowane i nasycone kolorami, wysokiej jakości etykiety są umieszczane w formie wtryskowej już na etapie produkcji pojemnika.

  Więcej
 • Uchwyt Hebo – szybkie i łatwe pakowanie roślin

  Uchwyt do worków Hebo Super Power został zaprojektowany z myślą o intensywnym użytkowaniu. W prezentowanej wersji, wlot uchwytu jest wzmocniony sprężynami, co zwiększa także siłę docisku. Głowica uchwytu zamyka się na 50%.

  Więcej
 • Niepowtarzalne wzory osłonek MDF

  Osłonki MDF na doniczki gwarantują wyróżnienie produktów spośród innych, przyciągając klientów niepowtarzalnymi wzorami i kolorami, przygotowanymi na każdą okazję. Umieszczone w nich rośliny nabierają zupełnie innego, atrakcyjniejszego wyglądu.

  Więcej

 • Zamknięty obieg surowców wtórnych: PÖPPELMANN blue®

  Tworzywo sztuczne jest cennym surowcem. Obecnie tylko około połowa tworzyw sztucznych z odpadów opakowaniowych jest poddawana recyklingowi (w Niemczech). Chcemy zwiększyć tę ilość i aktywnie przyczynić się do zamknięcia obiegu recyklingu. Doniczki "Recycling Blue" są zaprojektowane w sposób pozwalający na bezpieczne sortowanie odpadów. Można je zatem wykorzystać do produkcji nowego granulatu Pöppelmanna PCR, otrzymywanego w całości z pojemników przeznaczonych do recyklingu.

  Więcej
 • Stabilizacja roślin - kratownice i stojaki

  Kratownice szkółkarskie typu V zostały przystosowane do potrzeb każdej szkółki. Mają zagięte do wewnątrz nóżki, co gwarantuje ekonomiczne zagospodarowanie powierzchni i umożliwia wyznaczenie przejść między zagonami. Zaokrąglone brzegi i gładka powierzchnia kratownic V eliminują ryzyko skaleczeń pracowników lub rozdarcia maty szkółkarskiej. Dodatkowo, powłoka AluZink chroni kratownice przed rdzą.

  Więcej
 • Wyjątkowa wartość dodana: system WaterWick

  WaterWick jest prostym sposobem na utworzenie wartości dodanej, pozwalającej osiągnąć zadowolenie klienta w całym łańcuchu dostaw: od odsprzedawcy po klienta końcowego. Jest to także sposób zadziwiająco skutecznie poprawiający wzrost i kondycję roślin. Produkty z serii WaterWick stworzono po to, by przedłużyć trwałość roślin w punkcie sprzedaży i w czasie transportu, oraz by ułatwić ich pielęgnację u klienta końcowego.

  Więcej
Opakowania i design
Dział „Opakowania i design” obejmuje wszelkiego rodzaju doniczki, kontenery, tace i wielodoniczki, a także etykiety, bambusy, stojaki Hebo do pakowania roślin oraz opakowania: worki do kwiatów, siatki, tacki do owoców i warzyw. Nasza oferta obejmuje nie tylko niezbędne podczas produkcji doniczki standardowe, ale także niepowtarzalne wzory osłonek i doniczki kolorowe, pozwalające przeciągnąć uwagę klienta. Istnieje również możliwość zamówienia doniczek z indywidualnym nadrukiem, co skutecznie wyróżni produkt spośród innych dostępnych na rynku.
Dodatkowo w dziale tym znajdą Państwo stoły ekspozycyjne oraz kratownice i stojaki szkółkarskie. Pozwolą one na utrzymanie porządku w szkółce i punkcie sprzedaży, optymalne zagospodarowanie powierzchni i efektowne zaprezentowanie roślin.

Do not delete this link