Koszyk
0 produkt(y)
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wiodący w ogrodnictwieDostawca produktów i usługSpecjaliści w wielu dziedzinachOgólnoświatowy dostawca
Na skróty

  Pomoc

   Kontakt z działami sprzedaży:
   Warszawa 22 721 58 04
   Tychy 32 326 20 60
   Poznań 61 872 61 51

   Godziny otwarcia

   Masz pytanie dotyczące sklepu?
   Zadzwoń: 32 326 20 69

Pakowanie

Więcej

Stojaki, kratownice, stoły

Więcej

Bambusy i paliki

Więcej
 • Ochrona pędów przed złamaniem - podpórki STG

  Podpórki STG zapewniają doskonałe zabezpieczenie roślin podczas transportu. Zapobiegają łamaniu się pędów, zgniataniu liści i kwiatów, nie ograniczając przy tym cyrkulacji powietrza.

  Więcej
 • Uchwyt Hebo – szybkie i łatwe pakowanie roślin

  Uchwyt do worków Hebo Super Power został zaprojektowany z myślą o intensywnym użytkowaniu. W prezentowanej wersji, wlot uchwytu jest wzmocniony sprężynami, co zwiększa także siłę docisku. Głowica uchwytu zamyka się na 50%.

  Więcej
 • Stabilizacja roślin - kratownice i stojaki

  Kratownice szkółkarskie typu V zostały przystosowane do potrzeb każdej szkółki. Mają zagięte do wewnątrz nóżki, co gwarantuje ekonomiczne zagospodarowanie powierzchni i umożliwia wyznaczenie przejść między zagonami. Zaokrąglone brzegi i gładka powierzchnia kratownic V eliminują ryzyko skaleczeń pracowników lub rozdarcia maty szkółkarskiej. Dodatkowo, powłoka AluZink chroni kratownice przed rdzą.

  Więcej
Pojemniki i opakowania
Dział „Pojemniki i opakowania” obejmuje wszelkiego rodzaju doniczki, kontenery, tace i wielodoniczki, a także etykiety, bambusy, stojaki Hebo do pakowania roślin oraz opakowania: worki do kwiatów, siatki, tacki do owoców i warzyw. Nasza oferta obejmuje nie tylko niezbędne podczas produkcji doniczki standardowe, ale także niepowtarzalne wzory osłonek i doniczki kolorowe, pozwalające przeciągnąć uwagę klienta. Istnieje również możliwość zamówienia doniczek z indywidualnym nadrukiem, co skutecznie wyróżni produkt spośród innych dostępnych na rynku.
Dodatkowo w dziale tym znajdą Państwo stoły ekspozycyjne oraz kratownice i stojaki szkółkarskie. Pozwolą one na utrzymanie porządku w szkółce i punkcie sprzedaży, optymalne zagospodarowanie powierzchni i efektowne zaprezentowanie roślin.

Do not delete this link