Wszystko dla profesjonalnego ogrodnictwaIndywidualne porady specjalistówPonad 10 000 produktów
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa
Logo image

MKP 00+52+34 25kg

Do not delete this link

MKP 00+52+34 25kg

Kod towaru: P04030062
paleta = 49 szt.
Twoje zapytanie zostanie przesłane do przypisanego Ci opiekuna, który skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe.

Informacje o produkcie

Produkty należące do serii Select to całkowicie rozpuszczalne w wodzie, pojedyncze lub dwuskładnikowe nawozy do fertygacji. Wszystkie produkty z te charakteryzują się wyjątkową czystością chemiczną i mechaniczną. Produkty z grupy Select stosowane są w połączeniu z innymi nawozami wieloskładnikowymi, takimi jak Agrolution pHLow, Agrolution Special, Solinure GT  lub Solinure FX, bądź jako nawozy  pojedyncze. Wszystkie produkty z serii Select można łączyć także ze sobą. Czystość chemiczna i mechaniczna nawozów Select jest wymagana do zapewnienia bezpiecznej produkcji wszystkich rodzajów roślin uprawnych. Produkty te mogą być stosowane kiedy zachodzi potrzeba skomponowania nawozów według indywidualnej receptury.

Produkty z serii Select
» MagPhos (00+55+18+7 MgO; pH w 1% roztworze = 5)
» MKP (00+52+34; pH w 1% roztworze = 5)
» MAP (12+61+00; pH w 1% roztworze = 4,5)
» KCL (00+00+61; pH w 1% roztworze = 7)
» PeKacid (00+60+20; pH w 1% roztworze = 2,2)
» QuicK-Mg (00+00+15+13 MgO; pH w 1% roztworze = 6,8)

Select MKP 0-52-34 to w pełni rozpuszczalny nawóz do fertygacji. Może być stosowany pojedynczo lub w połączeniu z innymi nawozami Select, a także z produktami tj. Agrolution i/lub Solinure.
Select MKP 0-52-34 stanowi doskonałe źródło fosforu i potasu w łatwo przyswajalnej postaci. Potas reguluje gospodarkę wodną, podnosi odpornosć na choroby (także mączniaka prawdziwego) i na przemarzanie. Fosfor umożliwia prawidłowy rozwój systemu korzeniowego, stymuluje kwitnienie i przedłuża żywotnosć i atrakcyjnosć pyłku dla owadów zapylających.

Zalety produktu
» doskonale rozpuszczalny, może być stosowany w uprawach hydroponicznych,
» może być łączony z innymi nawozami z grupy Select lub nawozami wieloskładnikowymi,
» może być stosowany z pestycydami podnosząc skutecznosć działania preparatów wymagających niższego pH,
» doskonały do stosowania zarówno w fertygacji upraw polowych, jak i pod osłonami.

Sposób użycia
Select MKP znajduje zastosowanie w uprawach wrażliwych na zasolenie podłoża, może być stosowany w fertygacji, a także w nawożeniu dolistnym. Przed pierwszym stosowaniem zalecane jest przeprowadzenie próby na niewielkiej powierzchni uprawy.

Do not delete this link