Wszystko dla profesjonalnego ogrodnictwaIndywidualne porady specjalistówPonad 10 000 produktów
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa
Logo image

Osmocote EX DCT 8-9m 15+9+11 HiEnd 25kg

Do not delete this link

Osmocote EX DCT 8-9m 15+9+11 HiEnd 25kg

Kod towaru: P16030304
Twoje zapytanie zostanie przesłane do przypisanego Ci opiekuna, który skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe.

Informacje o produkcie

Osmocote Exact Hi.End 8-9 M jest “programatorem uwalniania” nawozu bazującym na czwartej generacji Osmocote oraz technologii podwójnego otoczkowania (ang. DCT). Podobnie jak Osmocote Exact produkt, już przed użyciem, ma określoną długość i dynamikę uwalniania.
Osmocote Exact Hi.End jest wykonany w technologii podwójnego otoczkowania (DCT); część granulatu posiada podwójną powłokę. Oznacza to, że część produktu rozpoczyna odżywianie roślin w późniejszym terminie, gdy nastąpi faza większych potrzeb roślin do uzyskania lepszego wzrostu. Wynikiem tego jest niezwykle wydajne nawożenie, które wspomaga wzrost roślin.

Sposób użycia
Osmocote Exact Hi.End 8-9 M został opracowany specjalnie dla roślin doniczkowych do stosowania na przełomie Marca i Kwietnia. Może być stosowany do różnego rodzaju roślin doniczkowych, iglastych w pojemnikach, roślin wiecznie zielonych oraz innych w szkółkach pojemnikowych.
Dla upraw wymagających dodatkowego nawożenia w okresie letnim, zalecana dawka wynosi +/- 1 g/l więcej (+25%) niż w dawce Osmocote Exact Standard. Dla roślin wrażliwych na zasolenie, które pobierają niewiele składników odżywczych w pierwszych miesiącach po sadzeniu, dawka nawozu powinna zgodna z aktualnymi zaleceniami.

Zalety produktu
» odpowiednia dynamika uwalniania w pełni otoczkowanych granulek,
» uwalnianie części składników odżywczych przesunięte na okres letni,
» dodatkowe i ponowne nawożenie nie jest wymagane,
» niższy poziom EC w początkowej fazie uprawy,
» lepsze ukorzenienie roślin,
» zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

Do not delete this link