Wiodący w ogrodnictwieDostawca produktów i usługSpecjaliści w wielu dziedzinachOgólnoświatowy dostawca
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Masz pytania na temat sklepu?
Skontaktuj się z nami lub zadzwoń: 32 326 20 69
Logo image

Osmocote EX 5-6m 12+7+19+TE HiK 25kg

Do not delete this link

Osmocote EX 5-6m 12+7+19+TE HiK 25kg

Kod towaru: P16030315
Zadaj pytanie swojej osobie kontaktowej 

Informacje o produkcie

Osmocote Exact, należący do 3. generacji nawozów Osmocote, łączy w sobie bezpieczeństwo stosowania, określony czas działania i określony sposób uwalniania składników, co dla wielu roślin może stanowić najważniejszy element nawożenia. Osmocote Exact ściśle dopasowuje się do potrzeb roślin co sprawia, że jest wyjątkowo efektywny i bezpieczny w stosowaniu.

Charakterystyka
Czas działania: 5-6 mies.
Granulacja: 2.0-4.5mm

Osmocote Exact Standard High K jest doskonałym rozwiązaniem w uprawie roślin potasolubnych, takich jak cyklameny, fiołki, prymule i rośliny o dekoracyjnym zabarwieniu igieł lub liści. Umożliwia zachowanie optymalnego stosunku N do K, niezbędnego do obfitego kwitnienia.

Osmocote Exact Standard High K może być stosowany równolegle z nawozami rozpuszczalnymi w wodzie tj. Peters Professional. Właściwe dawki nawozu należy opracować w oparciu o potrzeby roślin i warunki uprawy - skontaktuj się z naszymi doradcami.

Czas działania
Czas działania Osmocote Exact Standard High K 5-6M zależy od temperatury podłoża (podawany czas dotyczy temperatury 21ºC).
16ºC - 6-7 M
21ºC - 5-6 M
26ºC - 4-5 M

Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła. Częściowo zużyte opakowanie - starannie zamknąć.

UWAGA
Powyższe dawki są opracowane dla czystego podłoża, nie wymieszanego z nawozami i stanowią ogólne wytyczne stosowania.
Przed pierwszym zastosowaniem Osmocote lub przy zmianie stosowanych dawek, zalecamy wykonanie próby na niewielkiej powierzchni uprawy.

Zalety
»  Bezpieczeństwo: kontrolowane uwalnianie składników i wysoki poziom mikroelementów. Zabarwione granulki umożliwiają łatwą i szybką identyfikację czasu działania.
»  Stabilność: każde opakowanie nawozu przynosi takie same rezultaty dzięki drobiazgowej kontroli jakości.
»  Schemat uwalniania składników: sposób uwalniania składników jest dostosowany do specyficznych potrzeb uprawianych roślin by umożliwić im warunki do optymalnego wzrostu i rozwoju. Działa efektywnie i jest przyjazny dla środowiska.

Do not delete this link