Koszyk
0 produkt(y)
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wiodący w ogrodnictwieDostawca produktów i usługSpecjaliści w wielu dziedzinachOgólnoświatowy dostawca
Informacje

  Pomoc

   Masz pytanie dotyczące sklepu?
   Zadzwoń: 32 326 20 69

   Kontakt z działami sprzedaży:
   Warszawa 22 721 58 04
   Tychy 32 326 20 60
   Poznań 61 872 61 51

Osmocote Exact to najbezpieczniejsze produkty Osmocote. Umożliwiają pełną kontrolę nad uwalnianiem składników pokarmowych. Dzięki znajomości czasu działania i schematu uwalniania się składników, można najskuteczniej zaspokoić potrzeby pokarmowe roślin.
Osmocote Pro należy do 2. generacji nawozów otoczkowanych. Dostarcza niezbędne makro- i mikroelementy przez 3-4 do 12-14 miesięcy w zależności od wybranego wariantu.
Osmocote - żelazo, wapń i magnez. Nawozy zawierające pojedyncze, otoczkowane, składniki odżywcze skutecznie dostarczają żelazo lub wapń i magnez tym samym spełniając specyficzne wymagania wybranych roślin.
Osmocote Start jest przeznaczony do nawożenia ukorzeniających się siewek, sadzonek oraz w bardzo krótkiej produkcji kwiatów doniczkowych. Czas działania nawozu wynosi 6 tygodni.
Osmocote Bloom został opracowany do roślin kwitnących by zapewnić ich zwarty pokrój i obfite kwitnienie. Gwarantuje ciągłość nawożenia przez 2-3 miesiące - podczas produkcji, w punkcie handlowym i u ostatecznego odbiorcy.
Osmocote Topdress to nawóz otoczkowany, działający 4-5 miesięcy, przeznaczony do nawożenia powierzchniowego roślin w szkółkach kontenerowych.
OsmoTop to nawóz częściowo otoczkowany, działający 2-3 miesiące, przeznaczony do stosowania powierzchniowego w szkółkach kontenerowych.
Ficote Total to nawóz 2. generacji, przeznaczony dla mniej wymagających roślin, działający 3-4, 5-6 lub 8-9 miesięcy w zależności od wybranego wariantu.
Agroblen to nawóz otoczkowany, o długotrwałym działaniu, przeznaczony do upraw w gruncie - roślin ozdobnych, warzyw i innych upraw rolniczych.
Agromaster to grupa nawozów otoczkowanych przeznaczonych do nawożenia szkółek gruntowych.

Do not delete this link