Koszyk
0 produkt(y)
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wiodący w ogrodnictwieDostawca produktów i usługSpecjaliści w wielu dziedzinachOgólnoświatowy dostawca

Osmocote Exact to najbezpieczniejsze produkty Osmocote. Umożliwiają pełną kontrolę nad uwalnianiem składników pokarmowych. Dzięki znajomości czasu działania i schematu uwalniania się składników, można najskuteczniej zaspokoić potrzeby pokarmowe roślin.
Osmocote Pro należy do 2. generacji nawozów otoczkowanych. Dostarcza niezbędne makro- i mikroelementy przez 3-4 do 12-14 miesięcy w zależności od wybranego wariantu.
Osmocote - żelazo, wapń i magnez. Nawozy zawierające pojedyncze, otoczkowane, składniki odżywcze skutecznie dostarczają żelazo lub wapń i magnez tym samym spełniając specyficzne wymagania wybranych roślin.
Osmocote Start jest przeznaczony do nawożenia ukorzeniających się siewek, sadzonek oraz w bardzo krótkiej produkcji kwiatów doniczkowych. Czas działania nawozu wynosi 6 tygodni.
Osmocote Bloom został opracowany do roślin kwitnących by zapewnić ich zwarty pokrój i obfite kwitnienie. Gwarantuje ciągłość nawożenia przez 2-3 miesiące - podczas produkcji, w punkcie handlowym i u ostatecznego odbiorcy.
Osmocote Topdress to nawóz otoczkowany, działający 4-5 miesięcy, przeznaczony do nawożenia powierzchniowego roślin w szkółkach kontenerowych.
OsmoTop to nawóz częściowo otoczkowany, działający 2-3 miesiące, przeznaczony do stosowania powierzchniowego w szkółkach kontenerowych.
Ficote Total to nawóz 2. generacji, przeznaczony dla mniej wymagających roślin, działający 3-4, 5-6 lub 8-9 miesięcy w zależności od wybranego wariantu.
Agroblen to nawóz otoczkowany, o długotrwałym działaniu, przeznaczony do upraw w gruncie - roślin ozdobnych, warzyw i innych upraw rolniczych.
Agromaster to grupa nawozów otoczkowanych przeznaczonych do nawożenia szkółek gruntowych.

Do not delete this link