Koszyk
0 produkt(y)
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wiodący w ogrodnictwieDostawca produktów i usługSpecjaliści w wielu dziedzinachOgólnoświatowy dostawca

Od 27.08 strona www i sklep internetowy w jednym

Od 27 sierpnia strona www.brinkman.pl oraz sklep internetowy Royal Brinkman zostaną połączone. Jest to o tyle korzystne, że wszystkie szukane przez Ciebie produkty, baza informacji oraz nowości dostępne będą w jednym miejscu! Sklep internetowy Royal Brinkman będzie dostępny pod adresem royalbrinkman.pl
Co to znaczy w praktyce?
Od 27 sierpnia będziemy dostępni pod nowym adresem URL www.royalbrinkman.pl. Dotychczasowe adresy www.brinkman.pl oraz www.webshop.royalbrinkman.pl będą automatycznie przekierowane do nowego adresu.

Co to znaczy dla Ciebie?

Jeśli Twój numer klienta i hasło na stronie logowania są zapamiętane w Twoim komputerze lub telefonie, będziesz musiał wpisać je na nowo. Wystarczy zrobić to tylko raz i zaznaczyć okienko 'Zapamiętaj mnie':Twoje dane logowania znowu zostaną zapisane w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.

Gdzie mogę znaleźć swój numer klienta (login)?
Twój numer klienta znajdziesz na każdej fakturze, którą od nas otrzymałeś. Składa się on z dużej litery P i sześciu cyfr (bez kropek i spacji).

Co mam zrobić jeśli nie pamiętam hasła?
Jeśli nie pamiętasz swojego hasła, pomożemy Ci je odzyskać: przejdź do strony logowania i kliknij link 'Nie pamiętam hasła'. Wprowadź swój numer klienta i kliknij 'Prześlij'. Na swoją skrzynkę otrzymasz link do zmiany hasła. Jeśli nie dostałeś maila, sprawdź spam i wiadomości-śmieci.Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy, np. nie pamiętasz swojego numeru klienta, skontaktuj się z nami telefonicznie: 32 326 20 69 lub mailowo: webshop@royalbrinkman.pl


Do not delete this link