Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz
Sklep    Obsługa klienta

Witamy na stronie obsługi klienta Royal Brinkman!

Wydajność i niezawodność to nasze kluczowe wartości. Dlatego poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęstsze pytania zadawane przez naszych klientów oraz rozwiązania najczęściej pojawiających się problemów.

Rejestracja

Nie jesteś jeszcze klientem Royal Brinkman lub nie masz dostępu do naszego sklepu internetowego? Poniżej znajdziesz wskazówki, jak to zrobić. Możesz również zapisać się do naszego newslettera.

Zarejestruj się jako nowy klient

Jako klient Royal Brinkman możesz być pewny, że zostaniesz potraktowany indywidualnie, a nasza oferta zostanie dopasowana do Twoich potrzeb. Nasza pasja do ogrodnictwa oraz zamiłowanie do nowoczesnych rozwiązań pomogą Ci pozostać w grupie wiodących w branży. Nasi specjaliści chętnie służą radą opartą na ich rozległej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Spersonalizowane ceny, jakie dla Ciebie przygotujemy, będą obowiązywały zarówno przy zamówieniach telefonicznych internetowych lub składanych osobiście w jednym z naszych oddziałów.

Zostań naszym klientem wypełniając ten formularz

Poproś o dostęp do sklepu internetowego

Odkryj zalety sklepu internetowego Royal Brinkman! Możesz w nim szybko i łatwo złożyć zamówienie, oszczędzając czas. Sklep ma już ponad 2000 zadowolonych klientów.
W sklepie internetowym Royal Brinkman masz dostęp przez 24/7 do naszej oferty, opisów i zdjęć produktów oraz cen. Możesz w nim również przeglądać pełną historię swoich zamówień, złożonych w sklepie, przez telefon lub osobiście w oddziale.

Poproś o dostęp

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco – zapisz się do naszego newslettera, a będziesz otrzymywał informacje o:
- rabatach i promocjach
- nowościach produktowych
- wystawach branżowych
- ciekawych wydarzeniach

Zapisz sie

Kontakt

Masz pytanie? Skontaktuj się z najbliższym oddziałem naszej firmy – pracujemy w godzinach 8:00 – 16:00.
Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełne informacje kontaktowe

Umów się na spotkanie

Pracownicy Royal Brinkman to grupa ekspertów, posiadajacych rozległą wiedzę na temat produktów przydatnych podczas każdego etapu uprawy: przy jej zakładaniu, pielęgnacji, ochronie, oraz po jej zakończeniu. Wiemy też wszystko o oferowanych przez nas opakowaniach i doniczkach, maszynach i urządzeniach. Zajmujemy się także dużymi projektami technicznymi oraz różnego rodzaju drobnymi artykułami potrzebnymi w uprawach ogrodniczych.
Jeśli chciałbyś spotkać się z jednym z naszych pracowników, wypełnij i wyślij poniższy formularz – nasi pracownicy odpowiedzą możliwie szybko i potwierdzą datę spotkania.

Umow sie na spotkanie

Zwroty

Jeśli chcesz zwrócić jeden lub więcej produktów, prosimy o wypełnienie właściwego formularza i wysłanie skanu na adres email: biuro@royalbrinkman.pl

Dostawy

Royal Brinkman stara się dostarczyć zamówiony towar na czas. Istnieje możliwość odbioru osobistego w jednym z naszych oddziałów.
Złożyłeś zamówienie w naszym sklepie internetowym? Możesz więc sprawdzić datę dostawy (Oczekujące zamówienia).

Odbiór osobisty

Możesz złożyć zamówienie za pomocą sklepu internetowego a potem odebrać je osobiście w jednym z naszych oddziałów. Możliwość ta jest dpowiedzią na zapotrzebowanie wynikające z zachowań naszych klientów, którzy przychodzili do nas z listą zakupów.

Jak to działa?
Składając zamówienie w sklepie internetowym w kroku drugim wybierasz opcję: Odbiór osobisty, po czym zanaczasz oddział, w którym chcesz odebrać swoje zamówienie:
Oddział Poznań: ul. Ostrowska 452
Oddział Tychy: ul. Katowicka 38
Oddział Warszawa: ul. Poznańska 98, Ożarów Mazowiecki

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z jednym z naszych oddziałów

Warunki dostaw

W naszych magazynach staramy się mieć stały zapas najczęściej kupowanych produktów. Klienci mogą składać zamówienia przez sklep internetowy, e-mail lub telefon. Zamówiony towar wysyłamy do klienta. Można też odebrać zamówienie osobiście w oddziale.

W głównym centrum dystrybucji w 's-Gravenzande w Holandii, w innych oddziałach zagranicznych, a także w oddziałach w Polsce przechowujemy towary zachowując wszystkie wymogi bezpieczeństwa, zapewniając jednocześnie szybkie i sprawne przygotowanie zamówień.
 
Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników sprawia, że wysyłane przez nas przesyłki są fachowo i bezpiecznie zapakowane.
 
Niezależnie od sposobu transportu (kurier, statek, samolot), nasz międzynarodowy zespół specjalistów dba o to, aby zamówiony towar dotarł bezpiecznie do adresata.
 
Przesyłki o wadze do 30 kg i o wartości powyżej 1000 zł netto dostarczamy na nasz koszt (jeśli towar nie przekracza standardowych gabarytów), a w innym wypadku koszty dostawy ustalamy indywidualnie (w zależności od ilości i rodzaju zakupionych produktów).

Zapoznaj się z Ogólnymi Warunkami Dostaw

Koszty dostawy

Aktualny cennik przesyłek znajduje się na stronie Dostawy i płatności

Opakowania zwrotne

Wiele naszych produktów dostarczanych jest w opakowaniach zwrotnych, głównie beczkach lub kanistrach. Przyjmujemy opakowania zwrotne tylko w przypadku gdy:
- są całkowicie puste i czyste (co najmniej trzykrotnie wypłukane)
- mają zamknięcie/zakrętkę
- mają oryginalną etykietę
- pochodzą z Royal Brinkman

Kiedy składasz zamówienie, opakowania są automatycznie doliczane do odpowiednich produktów. Możesz zwrócić opakowania przy okazji odbioru osobistego kolejnego zamówienia.

Sposoby płatności

W przypadku złożenia pierwszego zamówienia wymagamy od klienta przedpłaty w formie przelewu na podstawie faktury proforma. Po dokonaniu przedpłaty prosimy klienta o odesłanie potwierdzenia przelewu.

Istnieje również możliwość płatności gotówką (odbiór osobisty lub przesyłka za pobraniem).

W przypadku stałych klientów sposoby i terminy płatności są ustalane indywidualnie z opiekunem klienta.

Przelew

Przelewy są dokonywane po dostarczeniu klientowi faktury. Faktury wysyłane są razem w towarem w paczkach, lub wręczane klientowi przy odbiorze osobistym. 
W niektórych przypadkach wymagana jest zaliczka lub przedpłata - wówczas nasi sprzedawcy kontaktują się z klientem indywidualnie.

Gotówka

Płatności gotówkowe mają miejsce podczas odbioru osobistego w oddziale lub - w przypadku wysyłki towaru do klienta - za pobraniem.

Doradztwo

Wiedza pracowników Royal Brinkman obejmuje siedem tematów związanych z produkcją ogrodniczą. Nasi specjaliści służą poradą w tym zakresie, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu.

Sklep internetowy

Masz pytanie odnośnie dostępu do sklepu lub zapomniałeś hasła? Poniżej wskazówki, które mogą Ci się przydać. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do nas na adres webshop@royalbrinkman.pl lub zadzwoń: 32 326 20 69.

Poproś o dostęp

Wypełnij formularz, a dane logowania dostaniesz możliwie szybko. W dni robocze odpowiadamy w ciągu 24 godzin.

Poproś o dostęp

Pomoc

Jeśli nie potrafisz złożyć zamówienia w sklepie internetowym, nie rozumiesz zasad jego działania lub nie znasz funkcji w nim dostępnych, umów się z nami na spotkanie. Chętnie wytłumaczymy Ci, o co chodzi.

umow sie na spotkanie

Spersonalizowane ceny

Po zalogowaniu do sklepu internetowego masz dostęp do cen uwzgędniających przypisany Ci indywidualnie rabat. Rabaty są przypisywane na podstawie tego co i w jakich ilościach u nas kupujesz. Skontaktuj się ze swoim opiekunem, jeśli chcesz porozmawiać na ten temat.

Kontakt

Program lojalnościowy

W bieżącym roku uruchomiliśmy program lojalnościowy, ramach którego można uzyskać dodatkowy bonus w wysokości nawet 2% wartości zamówień internetowych złożonych w ciągu całego roku.
Bonus wyniesie odpowiednio 1%, 1,5% lub nawet 2% całkowitej wartości zamówień złożonych w sklepie internetowym royalbrinkman.pl w całym roku 2021. Wysokość bonusu zależy od wartości Twoich zamówień i wyniesie odpowiednio:
    • przy wartości zamówień od 12.000 do 84.000 PLN - bonus = 1%
    • przy wartości zamówień od 84.000 do 180.000 PLN - bonus = 1,5%
    • przy wartości zamówień powyżej 180.000 PLN - bonus = 2%
Do not delete this link