Wszystko dla profesjonalnego ogrodnictwaIndywidualne porady specjalistówPonad 10 000 produktów
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa

Aktualności

 • Wiosna w Royal Brinkman
  Świętuj z nami pierwszy dzień wiosny. Każdy klient, który złoży zamówienie internetowe 21 marca 2019*, otrzyma prezent: koc piknikowy Royal Brinkman!
 • Huwa-San TR 50 - marcowa promocja
  Huwa-San TR-50 to unikalny stabilizowany nadtlenek wodoru, stosowanym do czyszczenia węży kroplujących i innych części systemu nawadniającego. Został sprawdzony w usuwaniu biofilmu i zapobieganiu zatykaniu się kapilar. Huwa-San, w przeciwieństwie do innych produktów, nie zawiera substancji szkodliwych; jest bezwonny, bezbarwny i nie powoduje korozji w prawidłowej dawce
 • Dzień Kobiet w Royal Brinkman
  Nie chcesz się narazić swojej drugiej połówce? Przyjdź na zakupy do Royal Brinkman, a o kwiatach nie będziesz musiał pamiętać :)
 • Mikroelementy i nawozy płynne - promocja
  Oferta Royal Brinkman obejmuje pełną gamę nawozów. W jej skład wchodzą nawozy stałe, płynne, jedno- i wieloskładnikowe, mikroelementy i chelaty. Cechą wspólną wszystkich tych produktów jest wysoka jakość, odróżniająca je od innych dostępnych na rynku ogrodniczym nawozów.
 • Zapraszamy na IPM Essen 2019
  W dniach 22-25 stycznia 2019 cała branża ogrodnicza ponownie spotka się na IPM w Essen. Około 1600 wystawców z 50 krajów zaprezentuje tam swoje produkty. Wśród wystawców nie zabraknie oczywiście Royal Brinkman!
 • Zdobywca Nagrody im. prof. Pieniążka - DryGair
  Rozpoczynające się dzisiaj Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW okazały się dla nas bardzo szczęśliwe. Royal Brinkman (stoisko B258) otrzymał Nagrodę im. prof. Pieniążka, dla najbardziej innowacyjnego produktu dla ogrodnictwa, jakim jest energooszczędny osuszacz powietrza DryGair. Dziękujemy za to wyróżnienie!
 • Akcja serwisowa zamgławiaczy pulsFOG 2019
  Przygotuj się do nadchodzącego sezonu! Zachęcamy do skorzystania z oferty specjalnej na serwis i części zamienne przy serwisie zamgławiaczy pulsFOG. Akcja trwa od 9 stycznia do 15 lutego 2019 r. Tylko w tym okresie, na wszystkie części zamienne do zamgławiaczy pulsFOG oraz na usługi serwisowe oferujemy rabat 20%. Nie przegap!
 • Nowy numer magazynu Brinfo już dostępny!
  Jak co roku, przygotowaliśmy magazyn firmowy Royal Brinkman - Brinfo. W nowym numerze piszemy o kilku wydarzeniach minionego roku oraz dzielimy się informacjami o nowych produktach z naszej oferty.
 • Zapraszamy na targi TSW
  Zapraszamy na targi TSW 2019, które odbędą się w dniach 9 i 10 stycznia na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Znajdą nas Państwo na stoisku B258.
 • Praca w dni świąteczne i terminy zamówień bio
  W przedświątecznym okresie ilość przesyłek zamawianych i dostarczanych przez firmy kurierskie przekracza wszelkie normy. W związku z tym oraz faktem, że nasze oddziały w niektóre dni będą nieczynne, prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.
Wyniki 1 – 10 z 71
Pokaż
Do not delete this link