Wszystko dla profesjonalnego ogrodnictwaIndywidualne porady specjalistówPonad 10 000 produktów
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa

Aktualności

 • W dniu 14 listopada oddział tyski będzie zamknięty • Zapraszamy na wystawę Zieleń to Życie
  Zapraszamy na wystawę Zieleń to życie, która odbędzie się w dniach 5-6-7 września 2019. Hala 3, stoiska 3.17 i 3.18


 • Zmiana koloru etykiet ukorzeniaczy Rhizopon
  Informujemy o zmianie kolorów etykiet preparatów Rhizopon AA 1% (14982N) i Rhizopon AA 2% (14993N). Etykieta Rhizopon AA 1% będzie od teraz miała kolor niebieski, podczas gdy etykieta Rhizopon AA 2% zmieni kolor na żółty.
 • Tysięczne zamówienie na royalbrinkman.pl
  Sklep internetowy Royal Brinkman cieszy się coraz większą popularnością. Wielu klientów doceniło wygodę zamawiania oraz liczne narzędzia, dające dokładny wgląd w historię zamówień, statystyki oraz prognozowanie przyszłych zakupów. W tym roku nasi klienci złożyli już ponad 1000 zamówień!
 • Nowość w ochronie przed wirusem ToBRFV
  Pojawienie się wirusa ToBRFV oraz realne zagrożenie światową epidemią, wymusiło na producentach pomidorów poświęcenie większej uwagi higienie w gospodarstwie. Problem dotyczy również dostawców. Unifortes jako producent przemysłowych rozwiązań czyszczących, zawsze miał to na uwadze. Niemniej jednak, najnowszy wirus był powodem, dla którego opracowano nową autonomiczną jednostkę dezynfekującą.
 • Uwaga: zmiana godzin pracy oddziału tyskiego
  Uwaga: zmiana godzin pracy oddziału tyskiego w okresie letnim
 • Regulator wzrostu Bonzi w atrakcyjnych cenach
  Bonzi to nowość w tym sezonie, regulator wzrostu przeznaczony do sterowania wzrostem kwitnących roślin ozdobnych. Preparat ogranicza nadmierny wzrost roślin, zapewniając, że będą miały zwarty, kompaktowy pokrój.
 • Zapraszamy na Międzynarodową wystawę GreenTech
  W dniach 11, 12 i 13 czerwca zapraszamy na międzynarodową wystawę GreenTech (Centrum kongresowe RAI, Amsterdam). Wystawa będzie czynna codziennie w godzinach 10:00-18:00 (w czwartek do 17:00). Royal Brinkman znajdą Państwo na stoisku 08.117 (wejście F).
 • Huwa-San 25 kg - w czteropaku taniej!
  Huwa-San TR-50 to unikalny stabilizowany nadtlenek wodoru, który wyróżnia się doskonałą stabilnością i wydajnością działania. Zapewnia wydajne czyszczenie węży kroplujących i innych części systemu nawadniającego, usuwa biofilm i zapobiega zatykaniu się kapilar. Huwa-San, w przeciwieństwie do innych produktów, nie zawiera substancji szkodliwych i jest bezwonny, bezbarwny i nie powoduje korozji w prawidłowej dawce.
 • Vertimec 018 EC - w dwupaku taniej!
  Vertimec® 018 EC to znany od lat akarycyd przeznaczony jest do zwalczania przędziorka chmielowca, wciornastka i miniarki w uprawach szklarniowych pomidora, ogórka, papryki oraz roślin ozdobnych: róży, chryzantemy i gerbery.
Wyniki 1 – 10 z 86
Pokaż
Do not delete this link

Potrzebujesz porady?

Zadzwoń do jednego z naszych oddziałów:

Poznań 61 872 61 51
Warszawa 22 721 58 04
Tychy 32 326 20 60

Godziny pracy

Newsletter

Czy chcesz być informowany na bieżąco i otrzymywać comiesięczne informacje o nowościach oraz korzystać z naszych promocji?
Bądź z nami na social media
Facebook Twitter Linkedin YouTube
Masz pytanie? Zadzwoń:
Warszawa: 22 721 58 04
Tychy: 32 326 20 60
Poznań: 61 872 61 51