Koszyk
0 produkt(y)
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wiodący w ogrodnictwieDostawca produktów i usługSpecjaliści w wielu dziedzinachOgólnoświatowy dostawca

Aktualności

 • Zaproszenie - Dni Otwarte ROZSADA BEZ TAJEMNIC
  Grupa Producentów Rozsad Krasoń Sp. z o.o. wraz z firmami partnerskimi mają zaszczyt zaprosić Państwa na Dni Otwarte firmy Krasoń - oddział w Świętej, które odbędą się w sobotę 10 czerwca 2017 roku od godziny 10:00.
  Dokładny adres: Święta 1A, 77-400 Złotów
 • ConExPest 2017
  Zapraszamy na targi ConExPest, które odbędą się 11-12 maja we Wrocławiu (Hala Stulecia). Impreza ta jest największym w Polsce wydarzeniem w branży DDD.
 • 50-lecie firmy Visser - zapraszamy na Dni Otwarte
  W tym roku firma Visser, lider w branży automatyzacji ogrodnictwa, obchodzi swoje 50-lecie i z tej okazji zaprasza Państwa do wspólnego świętowania! W dniach 12-16 czerwca, w siedzibie firmy w 's-Gravendeel obędą się Dni Otwarte, podczas których zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania i technologie. Zespół pracowników Visser zaprasza serdecznie do odwiedzenia siedziby firmy!
 • Uwaga: zmiana terminu zamówień przed Wielkanocą
  Uwaga: zmiana terminu zamówień przed Wielkanocą
 • Zamgławiacz pulsFOG + gratis maska X-plore!
  Zachęcamy do skorzystania z niezwykłej promocji: do każdego zamgławiacza pulsFOG zakupionego w terminie 22 marca - 30 listopada 2017 dodajemy gratis maskę Draeger X-plore 5500 z kompletem filtrów!
 • Pielęgnacja w uprawach warzyw - promocja
  Pielęgnacja roślin w trakcie ich wzrostu warunkuje jakość i wielkość plonu. Rodzaj stosowanych nawozów, odpowiednie warunki świetlne - wszystko to przekłada się na wynik końcowy. Oferujemy pełną gamę produktów pozwalających osiągnąć najlepszy plon. Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi z nich.
 • Gardenia 2017 - zapraszamy na nasze stoisko
  Zapraszamy do Poznania na targi Gardenia (2-4 marca 2017, Międzynarodowe Targi Poznańskie). Znajdą nas Państwo w pawilonie nr 3, na stoisku 71.
 • Konferencja Borówkowa - zapraszamy
  Zapraszamy do Ożarowa Mazowieckiego na Konferencję Borówkową (2-3 marca 2017, Hotel Mazurkas).
  Nasza oferta dla producentów owoców miękkich obejmuje m.in. pełny asortyment nawozów, najwyższej jakości trzmiele Agrobio oraz zamgławiacze pulsFOG służące do ochrony upraw przed przymrozkami.
 • Akcja serwisowa zamgławiaczy pulsFOG
  Przygotuj się do następnego sezonu: serwis zamgławiaczy pulsFOG
 • Aplikacja Royal Brinkman - teraz po polsku!
  Aplikacja Royal Brinkman od teraz dostępna jest również w języku polskim! Poniżej wyjaśniamy, jak to działa.
 • Od 27.08 strona www i sklep internetowy w jednym
  Od 27 sierpnia strona www.brinkman.pl oraz sklep internetowy Royal Brinkman zostaną połączone. Jest to o tyle korzystne, że wszystkie szukane przez Ciebie produkty, baza informacji oraz nowości dostępne będą w jednym miejscu! Sklep internetowy Royal Brinkman będzie dostępny pod adresem royalbrinkman.pl
 • Wystawy wrześniowe
  Nadchodzi wrzesień, a wraz z nim sezon wystaw. Na swoich stoiskach chcemy zaprezentować jak najwięcej z oferowanych przez nas produktów. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia nas podczas dowolnego z wymienionych poniżej wydarzeń:
 • Nominacja dla Royal Brinkman
  Niemiecka strona i sklep internetowy Royal Brinkman GmbH w Straelen zostały nominowane w konkursie Taspo Award 2016 w kategorii najlepsza strona dla sektora ogrodniczego. W tej kategorii nominowane zostały cztery firmy. Firma z największą liczbą głosów otrzyma nagrodę w dniu 4 listopada 2016 w Berlinie. Głosy można oddawać do 31 sierpnia 2016 na stronie www.taspoawards.de
 • Zamgławiacz pulsFOG + gratis maska X-plore!
  Zachęcamy do skorzystania z niezwykłej promocji: do każdego zamgławiacza pulsFOG zakupionego w terminie 18 lipca - 30 września 2016 dodajemy gratis maskę Draeger X-plore 5500 z kompletem filtrów!
 • Maty kokosowe Jiffy
  Maty kokosowe Jiffy dzięki wysokiej zawartości dwóch frakcji kokosa mają duży ciężar właściwy (=wysoka zawartość kokosa w kokosie). Dodatkowo są one bardzo dobrze przepłukane i zbuforowane, dzięki czemu EC dostarczonej maty jest bardzo niskie.
 • AquaGro L - równomierne rozprowadzanie wody
  AquaGro L to preparat w wysokim stopniu poprawiający skuteczność nawadniania: zapobiega powstawaniu suchych przestrzeni w podłożu – gwarantuje, że nawet w uprawie z ograniczonym nawadnianiem woda trafia we właściwe miejsce i utrzymuje optymalne warunki powietrzno-wodne, co stwarza korzystne środowisko dla rozwoju korzeni. AquaGro L doskonale nadaje się także jako dodatek do zraszania – wówczas liście roślin są czystsze i szybciej schną, a część preparatu dostaje się do podłoża poprawiając jego właściwości.
 • Transport wewnętrzny - maty jezdne do wózków CC
  Maty jezdne do wózków duńskich to świetne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie brakuje betonowych, równych ścieżek. Nadają się do użytku stałego lub tymczasowego, ich montaż jest łatwy i szybki.
 • Maty podsiąkowe
  Maty podsiąkowe mogą być stosowane w uprawach roślin doniczkowych i rabatowych oraz w szkółkach - zarówno na stołach zalewowych jak i na podłożach betonowych, czy też w zwykłych uprawach kontenerowych. Znajdują również zastosowanie w centrach ogrodniczych do wyścielania stołów ekspozycyjnych. We wszystkich przypadkach rolą mat podsiąkowych jest magazynowanie i dystrybucja wody, dzięki czemu woda jest dostarczana roślinom równomiernie i w odpowiednich ilościach.  Maty podsiąkowe można przykryć folią perforowaną, która znacznie ograniczy rozwój glonów i chwastów.
 • Conserve - nowy preparat do walki z wciornastkiem
  Conserve jest środkiem owadobójczym, koncentratem w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, przeznaczonym do zwalczania owadów szkodliwych na roślinach ozdobnych uprawianych pod osłonami. Na szkodniki działa kontaktowo i żołądkowo. W roślinie wykazuje działanie wgłębne. Środek otrzymywany jest w wyniku procesu fermentacji bakteryjnej, a flora bakteryjna pozyskiwana jest z organizmów zasiedlających glebę. Uszkadza system nerwowy szkodników. Objawy  działania środka występują w ciągu kilkunastu minut po zabiegu, śmierć po upływie kilku godzin. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.
 • PULSFOG BIO - ochrona zbiorów w przechowalni
  Zamgławiacz pulsFOG BIO jako jedyny wśród dostępnych na rynku zamgławiaczy  pozwala na wykonanie zabiegu przedłużającego trwałość przechowywanych owoców i warzyw. Zabieg polega na pokryciu zbiorów zgromadzonych w przechowalni preparatem Polyversum WP zawierającym oospory grzyba Pythium oligandrum.
 • Niepowtarzalne wzory osłonek MDF
  Osłonki na doniczki MDF gwarantują wyróżnienie produktów spośród innych, przyciągając klientów niepowtarzalnymi wzorami i kolorami, przygotowanymi na każdą okazję. 
 • Dazide Enhance - sprawdzony regulator wzrostu
  Dazide Enhance to regulator wzrostu w formie łatwych w użyciu, niepylących granul, zawierający daminozyd w ilości 85%. Przeznaczony do stosowania w uprawie chryzantem, ogranicza wzrost międzywęźli wpływając na poprawę pokroju i uzyskanie wyrównanego kwitnienia.
 • Preparaty cieniujące
  Światło jest niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin, jednak jego nadmiar może być dla nich szkodliwy. Dlatego polecamy preparaty cieniujące, wśród których znajdzie się rozwiązanie dla każdego typu uprawy.

 • Zapylanie: trzmiele Agrobio
  Firma Agrobio jest wiodącym na rynku producentem trzmieli i owadów pożytecznych, której siedziba mieści się w jednym z największych na świecie rejonów produkcji ogrodniczej - Almerii w Hiszpanii. Wieloletnie doświadczenie, współpraca z między-narodową grupą specjalistów z branży oraz rygorystyczny system kontroli jakości zapewniają produkcję wysokiej jakości produktów.
 • Bezpieczeństwo uprawy i ochrona osobista

  Dezynfekcja odgrywa bardzo ważną rolę w każdym systemie uprawy. Ze względu na fakt, że zarejestrowanych jest coraz mniej środków ochrony roślin, konieczne jest poszukiwanie innych sposobów utrzymywania upraw wolnych od patogenów. Poza samym utrzymywaniem czystości, ważne jest także bezpieczeństwo żywności i odpowiedzialność za produkowany materiał. Dlatego oferujemy wiele produktów zapewniających skuteczną dezynfekcję pomieszczeń, maszyn, posadzek, pomieszczeń i wszelkiego rodzaju sprzętu używanego w gospodarstwie.

 • Zawieszki do pomidora: im wcześniej, tym taniej!
  Nasze zawieszki charakteryzują się różnymi rozmiarami, grubością, długością oraz różnymi kolorami sznurka. Zawieszki są dostarczane w łatwo otwieranych kartonach, a sposób ich ułożenia umożliwia łatwe i szybkie ich wyjmowanie, bez plątania sznurka. Niepotrzebne jest przygotowanie zawieszek przed wieszaniem. Brinkman oferuje zawieszki do każdej metody produkcji i każdej uprawy wymagającej sznurka: pomidorów, ogórków, papryki, oberżyny.
 • Podłoża Jiffy - szeroki zakres możliwości
  Firma Jiffy jest jednym z największych na światowym rynku dostawców przyjaznych środowisku systemów rozmnażania roślin, w tym podłoży. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz stale udoskonalana technologia produkcji pozwalają zapewnić optymalne warunki do uprawy każdego rodzaju roślin: doniczkowych, bylin, warzyw, ziół, krzewów liściastych i iglastych oraz roślin wrzosowatych. Oferta podłoży Jiffy obejmuje mieszanki na bazie torfu jasnego i ciemnego, o różnych frakcjach, w zależności od potrzeb danej uprawy. 
Do not delete this link