Wszystko dla profesjonalnego ogrodnictwaIndywidualne porady specjalistówPonad 10 000 produktów
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa

Nowości w ofercie Royal Brinkman

Przedstawiamy nowości w ofercie środków ochrony roślin: ochrona przed mączniakiem, mszycami i mączlikiem, a także nowy regulator wzrostu roślin rabatowych i doniczkowych.
Z uwagi na różnice w dostępności chemii w różnych krajach europejskich, wynikające z braku rejestracji, proces wprowadzania nowych produktów do oferty jest utrudniony. Royal Brinkman pracuje nad tym, aby rozszerzać swoją ofertę – jako wiarygodny partner, sprzedajemy tylko oryginalne produkty. Dzięki temu stosowanie środków ochrony zgodnie z etykietą jest bezpieczne dla upraw, środowiska, pracowników i konsumentów.

Sequoia - nowy preparat do walki z mszycami i mączlikiem

Insektycyd zawierający sulfoksaflor, przeznaczony do zwalczania mszyc oraz mączlika szklarniowego i ostroskrzydłowego w uprawach warzyw i roślin ozdobnych pod osłonami. Preparat działa bardzo szybko i zapewnia długotrwałą skuteczność już przy niewielkich dawkach.
Sequoia w sposób unikalny i złożony oddziałuje na receptory nikotynowe acetylocholiny, który różni się od sposobu działania innych substancji czynnych grup 4 IRAC (w tym neonikotynoidów). Sequoia działa na szkodniki zarówno kontaktowo, jak i żołądkowo. Charakteryzuje się długotrwałą skutecznością i szybkością działania.

Dagonis - nowy preparat do walki z mączniakiem prawdziwym

Dagonis to nowy fungicyd zawierający dwie substancje czynne: difenokonazol i fluksapyroksad, przeznaczony do walki z mączniakiem prawdziwym i alternariozą w uprawach warzyw i truskawek pod osłonami oraz w uprawach polowych. Zapewnia długotrwałe działanie, jest odporny na zmywanie. Rośliny łatwo go pobierają, a dzięki mobilności środka chronione są również nowe przyrosty.

Bonzi - nowy regulator wzrostu roślin doniczkowych i rabatowych

Bonzi to regulator wzrostu i rozwoju roślin do stosowania w uprawach roślin ozdobnych w szklarniach. Substancja czynna środka paklobutrazol (inhibitor biosyntezy giberelin) pobierana jest przez zielone części roślin oraz korzenie a następnie poprzez wiązki naczyniowe (ksylem) transportowana do wierzchołków pędów. Środek jest przeznaczony do kontroli wzrostu roślin ozdobnych w uprawie szklarniowej, poprzez ograniczanie wzrostu międzywęźli i uzyskiwania roślin o bardziej zwartym pokroju. Działanie środka często związane jest z ciemniejszą barwą liści. Niektóre gatunki roślin ozdobnych wykazują także lepsze i wcześniejsze kwitnienie.
Do not delete this link

Potrzebujesz porady?

Zadzwoń do jednego z naszych oddziałów:

Poznań 61 872 61 51
Warszawa 22 721 58 04
Tychy 32 326 20 60

Godziny pracy

Newsletter

Czy chcesz być informowany na bieżąco i otrzymywać comiesięczne informacje o nowościach oraz korzystać z naszych promocji?
Bądź z nami na social media
Facebook Twitter Linkedin YouTube
Masz pytanie? Zadzwoń:
Warszawa: 22 721 58 04
Tychy: 32 326 20 60
Poznań: 61 872 61 51