Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz

Nawozy do różnych upraw

Każda uprawa ma specyficzne wymagania nawozowe. Zachęcamy do zapoznania się z zestawami nawozów najczęściej kupowanych przez naszych klientów produkujących określony gatunek roślin.
 • Truskawka

  Nawożenie truskawek to kluczowa kwestia dla poprawnego rozwoju i wzrostu roślin. W profesjonalnej uprawie truskawek dobór odpowiedniego nawozu  pozwala na zwiększenie ilości plonów oraz smaku i jakości owoców.

  wiecej
 • Borówka wysoka

  Uprawa borówki wymaga starannego przygotowania plantacji. Podstawowym warunkiem powodzenia uprawy jest zapewnienie podłoża o pH na poziomie 4-5.2, zasobnego w materię organiczną oraz wydajny system nawadniający.

  więcej
 • Maliny i krzewy owocowe

  Nawożenie malin oraz krzewów owocowych pozwala na zdrowy rozwój oraz obfite owocowanie. Podstawą nawożenia malin oraz innych krzewów owocowych jest nawożenie doglebowe. 

  więcej
 • Kwiaty cięte

  W ofercie Royal Brinkman znajduje się pełna gama nawozów potrzebnych w produkcji kwiatów ciętych, w tym nawozy płynne, rozpuszczalne, otoczkowane, a także wysokiej jakości mikroelementy i nawozy jednoskładnikowe Easygro.

  więcej
 • Rośliny doniczkowe

  W ofercie Royal Brinkman znajduje się pełna gama nawozów potrzebnych w produkcji roślin doniczkowych, w tym nawozy płynne, rozpuszczalne, otoczkowane, a także wysokiej jakości mikroelementy i nawozy jednoskładnikowe Easygro.

  więcej
 • Rośliny rabatowe

  W ofercie Royal Brinkman znajduje się pełna gama nawozów potrzebnych w produkcji roślin rabatowych, w tym nawozy płynne, rozpuszczalne, otoczkowane, a także wysokiej jakości mikroelementy i nawozy jednoskładnikowe Easygro.

  Więcej
 • Rośliny szkółkarskie

  W naszej ofercie znajduje się pełna gama nawozów potrzebnych w każdej szkółce roślin ozdobnych - w uprawach pojemnikowych, gruntowych oraz produkcji bylin.

  Więcej
 • Warzywa

  W naszej ofercie znajduje się pełna gama nawozów potrzebnych w produkcji warzyw.

  Więcej
Do not delete this link